У кожному районі Львова планують відкрити центри для молоді й людей поважного віку | Новини Львова

У кожному районі Львова планують відкрити центри для молоді й людей поважного віку

13:15 13 лютого 2020 р.

  • 0
На вулиці Коперника, 16

На вулиці Коперника, 16
Фото: city-adm.lviv.ua

У частині вивільнених після реформування львівських комунальних підприємств приміщеннях облаштують центри для молоді та людей поважного віку.

Про це повідомили в четвер, 13 лютого, у Львівській міськраді, де також розповіли, що таку ініціативу озвучив міський голова.Львова Андрій Садовий під час години питань до міського голови на засіданні сесії міськради. Дослівно ж він зазначив: «Ми у Львові маємо хорошу ініціативу. Після створення МолоДвіжу, прийняли рішення, що подібні центри відкриємо у кожному районі Львова. Також готуємо приміщення для відкриття центрів для сеньйорів – людей старшого віку, де вони зможуть книжку почитати, чай попити. Частина тих приміщень, яка вивільняється, піде на створення таких центрів, частина – буде виставлена на аукціон».

Як інформував «Щоденний Львів», виконавчий комітет ЛМР ухвалив рішення про передачу приміщень на вулиці Коперника, 16 на баланс Львівського міського територіального центру для облаштування там центру дозвілля людей похилого віку.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:17 9 липня 2020 р.

У Львові створили 220 книжок шрифтом Брайля для дітей

Наступного тижня усі дитячі бібліотеки Львова отримають нові книги, надруковані шрифтом Брайля: 17 міських, 2 обласні бібліотеки Львова, а також Львівська спецшкола-інтернат № 100 для незрячих дітей.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу