У кожному районі Львова планують відкрити центри для молоді й людей поважного віку

13:15 13 лютого 2020 р.

  • 0
На вулиці Коперника, 16

На вулиці Коперника, 16
Фото: city-adm.lviv.ua

У частині вивільнених після реформування львівських комунальних підприємств приміщеннях облаштують центри для молоді та людей поважного віку.

Про це повідомили в четвер, 13 лютого, у Львівській міськраді, де також розповіли, що таку ініціативу озвучив міський голова.Львова Андрій Садовий під час години питань до міського голови на засіданні сесії міськради. Дослівно ж він зазначив: «Ми у Львові маємо хорошу ініціативу. Після створення МолоДвіжу, прийняли рішення, що подібні центри відкриємо у кожному районі Львова. Також готуємо приміщення для відкриття центрів для сеньйорів – людей старшого віку, де вони зможуть книжку почитати, чай попити. Частина тих приміщень, яка вивільняється, піде на створення таких центрів, частина – буде виставлена на аукціон».

Як інформував «Щоденний Львів», виконавчий комітет ЛМР ухвалив рішення про передачу приміщень на вулиці Коперника, 16 на баланс Львівського міського територіального центру для облаштування там центру дозвілля людей похилого віку.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:48 17 лютого 2020 р.

У центрі Львова облаштують громадський простір

У Львові тривають роботи з капітального ремонту території між вулицею Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів та облаштування там нового громадського простору.

Рубрика: Культура

12:01 13 лютого 2020 р.

Площу Коліївщини обіцяють впорядкувати мерія і єврейська громада

12 лютого між управлінням охорони історичного середовища ЛМР, ГО «Центр міської історії центрально-східної Європи», ГО «Лабораторія міського простору», Єврейською релігійною громадою прогресивного іудаїзму «Тейва» у Львові, Почесним Консульством Держави Ізраїль у Західному регіоні України, благодійним фондом «Бней Бріт Леополіс» імені Еміля Домбергера, Львівським товариством єврейської культури імені Шолом-Алейхема й Всеукраїнським єврейським благодійним фондом «Хесед-ар'є» підписано Меморандум про співпрацю в напрямку збереження єврейської спадщини у Львові.

Рубрика: Культура

20:23 10 лютого 2020 р.

У Львові відкрили керамічний код Івана Левинського

Музей етнографії та художнього промислу ІН НАН України відкрив виставку «Керімічний код Івана Левинського (погляд через століття)». На ній представлено світ столітнього керамічного спадку українського митця і підприємця Івана Левинського.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу