Сьогодні у Львові на п’яти локаціях буде #стопкультурнийкарантин | Новини Львова

Сьогодні у Львові на п’яти локаціях буде #стопкультурнийкарантин

15:10 12 травня 2020 р.

  • 3

Увечері 12 травня понад 10 міст України об’єднаються під одним хештегом - #стопкультурнийкарантин. Київ, Львів, Одеса, Харків, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Чернігів, Ужгород та інші міста від 22:00 і до опівночі яскраво і творчо засвітять по кілька місць у своєму місті.

У Львові буде задіяно п’ять локацій: «Арена Львів», ТВК «Південний», клуби «Малевич» і !FESTrepublic, а також площа біля головного корпусу ЛНУ ім. І. Франка.

Про це "Щоденний Львів" повідомили організатори акції.

Професійні світлорежисери скерують сотні світлових променів від землі до неба. Так організатори акції хочуть привернути увагу влади і суспільства до креативних індустрій та видовищних заходів – галузей культури, мистецтва, розваг, організації масових подій, які за час двомісячного карантину понесли великі фінансові втрати і які держава фактично ігнорує.   

З офіційного листа оргкомітету акції #стопкультурнийкарантин:

«Ми не німі, але нас не чують. Якщо нас не чують, то нас побачать.

Ще у березні пандемія Covid-19 зупинила весь світ.Уряди інших країн активно впроваджують програми підтримки населення та бізнесу, планують поетапні виходи з карантину та прогнозують ймовірні сценарії для індустрій, український уряд ще тільки розробляє шляхи подолання кризи.

Наразі закладам громадського харчування дозволили обладнати літні майданчики, перукарням — попередній запис та чіткі вимоги соціальної дистанції, навіть для торговельно-розважальних центрів — обмеження щодо кількості відвідувачів.

При цьому сфера креативних індустрій та видовищних заходів - у забутті. Понад 250 000 офіційних працівників сьогодні опинилися без роботи, а в уряді не існує сценарію для них.

Саме тому культурна індустрія об’єднується, щоб звернути на себе увагу. Артисти, актори, музиканти, балетмейстери, організатори заходів, кінотеатри, івент агенції, технічний персонал світла, звуку та сцени, декоратори, журналісти, піарники, маркетологи та квиткові оператори — професіонали, без яких годі уявити сучасне культурне життя країни.

12 травня о 22.00 на знакових локаціях українських міст увімкнуть промені світла, спрямовані в небо. Головний меседж мирної акції: «Побачте нас! Почуйте нас!».

Дайте можливість працювати, поговоріть з нами про те, як спільно розробити план виходу з карантину та відродити багатогранну культурну сферу України!».

dailylviv.com

Коментарі(3)

Тінь

16:04 12 травня 2020 р.

Відповісти

Здається - було б дуже доречно якби саме українські міста подали цю акцію у вигляді Звернення до усіх народів світу як Заклик до миру і до дружби й співпраці між народами і до припинення усіх бойових дій ... Не зовсім уявляється яке гасло та символ обрати аби намалювати світлом щоби було зрозуміло іноземцям - проте для цього і є різні творчі люди як от митці-артисти-музиканти-дизайнери тощо ... Звісно ж - росіяни випадають зі звернення про дружбу й до росіян має бути окремий посил про деокупацію Донбасу-Криму щось на кшталт "Росіяни - йдіть додому !" й "Russians - Go Home !"

Тінь

05:59 15 травня 2020 р.

Відповісти

А як гоже й доречно виглядали би у стовпі світла вертикальні написи - великі літера під літерою спливає і вони злітають догори (або зникають донизу):- "Россияне - идите домой!" ... "Russians - Go Home !" ... "Росіяни - йдіть додому !"

Тінь

06:18 15 травня 2020 р.

... "РОССИЯНЕ - ИДИТЕ ДОМОЙ !!!" ... А вздовж фронту крім таких світлових стовпів-написів у містах могла би їздити ще й така ж пересувна величезна голографічна інсталяція ... Можна й інші написи робити - зокрема з пропозицією сепаратистам повернутися в Україну за програмою "Тебя ждут дома". Часи змінюються - і війна точиться інформаційна запекла й необхіден креатив проте зрозумілий для сепаратистів ...

До теми

17:39 6 серпня 2020 р.

Оренда авто у Львові - більше можливостей для незабутніх вихідних у старовинному місті

Старовинний Львів — магічне місце, яке цікавить і любителів архітектури, і тих, хто цікавиться історією країни. А також це чудове місто, де безліч сучасних розваг, на будь-який смак.

Рубрика: Культура

16:25 6 серпня 2020 р.

Завтра у Львові відкриють мозаїку Патика, яку зруйнував забудовник (відео)

Відновлення мозаїки «Море і риби» на колишньому магазині «Океан», що на вул. Володимира Великого, 26, на стадії завершення. Як повідомив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку, вже завтра забудовник планує забрати паркан і всі містяни зможуть побачити стан робіт.

Рубрика: Культура

14:57 6 серпня 2020 р.

У Львові зніматимуть європейське кіно. Рух транспорту перекриють. Графік

У Львові зніматимуть велике європейське кіно. З 7 серпня до 11 серпня у центрі міста проводитимуть зйомки польського кримінального серіалу за твором Марека Краєвського. Впродовж цих днів у Львові працюватиме близько 90 осіб знімальної групи, акторів, каскадерів із Польщі. Режисер стрічки — Борис Ланкош.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу