Сім об’єктів культурної спадщини на Львівщині внесені до Держреєстру

12:00 31 жовтня 2019 р.

Львівський окружний адміністративний суд

Львівський окружний адміністративний суд
Фото: varianty.lviv.ua

Прокуратура Львівщини домоглась внесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України семи об’єктів культурної спадщини.

Про це повідомили в четвер, 31 жовтня, у прокуратурі Львівської області, де також розповіли: «Львівський окружний адміністративний суд підтримав позицію прокуратури та задоволив її позовну заяву. Прокуратура вимагала визнати протиправною бездіяльність та зобов’язати Олеську селищну раду виготовити облікову документацію на об’єкти культурної спадщини національного та місцевого значення».

«Йдеться, зокрема, про «Олеський Замок» (XIV-XVII століття), костел Святої Трійці 1545 року, костел Святого Йосифа 1739 року, келії 1739 року та монастир капуцинів 1739 року. Суд повністю задоволив позовні вимоги прокурора, а відтак, після набрання рішенням законної сили, вказані пам’ятки будуть внесені до Держреєстру. Відповідні заходи вживатиме Радехівська місцева прокуратура», – поінформували також у прокуратурі Львівської області.

dailylviv.com

До теми

17:51 29 листопада 2021 р.

У Львові відбудеться ярмарок старовини «Тлум і Крам»

У неділю, 5 грудня, з 11:00 до 19:00 у Центрі архітектури, дизайну й урбаністики відбудеться «Тлум і Крам». 30 учасників з різних куточків України презентують широку палітру товарів.

Рубрика: Культура

16:23 28 листопада 2021 р.

Блогери цинічно тусували у Львові у День пам'яті жертв Голодомору

Цинічне святкування відбулося з нагоди дня народження Олександра Заліска, за акаунтом якого стежать понад мільйон користувачів мережі. Він зібрав найпопулярніших українських блогерів у Будинку вчених, що у Львові.

Рубрика: Культура

22:30 25 листопада 2021 р.

На місці центральних залізничних кас у Львові інвестору пропонують відкрити книгарню

Сесія Львівської міської ради затвердила інвестиційний проект «Створення книгарні з читацьким залом та мистецькими елементами на вул. Академіка В. Гнатюка, 20-22». Рішення підтримало 39 депутатів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу