Родичі режисера Віктюка у Львові не успадкують його 50-мільйонну квартиру у Москві

15:40 23 січня 2021 р.

Режисер Роман Віктюк одержав квартиру з видом на Кремль у користування і не оформив на неї власність.

Про це написав Собєсєднік, інформує Daily Lviv.

Режисер Роман Віктюк був досить забезпеченою людиною, заробляв не менш 6 млн рублів на рік. Але, як  розповідала Валентина Тализіна, давня подруга режисера, ні ощадливість, ні економія, ні тим більше накопичення йому не були властиві ніколи. Віктюк жив сьогодні і зараз, його цікавив театр, а не гроші. Так що величезних банківських рахунків він не залишив.

Зате жив Віктюк буквально в історичній квартирі. Вона невелика, всього 66 метрів, але розташован в будинку з вікнами на Охотний Ряд і Кремль, а раніше, як любив розповідати Роман Григорович, в ній жив син Сталіна Василь. Цей будинок, зразок сталінського ампіру, був побудований в 1938 році, він єдиний у своєму роді і є об'єктом культурної спадщини. Кадастрова вартість квартири Віктюка 25 млн 530 тис. рублів. Але реальна її вартість сьогодні близько 50 мільйонів. Квартира повинна була дістатися спадкоємиці Віктюка - його племінниці Наталі зі Львова. У Романа Григоровича ніколи не було ні дружини, ні власних дітей, він жив один, а кажучи про «дочки і онуків», він мав на увазі Наталію і її дітей.

Коли режисера госпіталізували, Наталя прилетіла в Москву, збираючись доглядати за дядьком після виписки, але, на жаль, довелося прощатися назавжди. На всі питання про спадщину Наталя відповідала: ніякого поділу не чекайте, скандалів з розділу майна дядька точно не буде.

Та й самої спадщини не виявилося. Коли стали розбирати документи, з'ясувалося, що 50-мільйонна квартира не належала Віктюкові. Її режисерові ще в 90-х надав Лужков, але тільки в користування, а не у власність. Роман Григорович міг би оформити документи, щоб стати власником свого житла, але він був безтурботний. Хто є власником житла, невідомо. Можливо, вона є на балансі мерії.

- Це дуже поширена ситуація, коли за розпорядженням мера місто надає якийсь об'єкт нерухомості в чиєсь користування, - пояснив ситуацію адвокат Сергій Жорін. - Для того, щоб квартира була у власності, потрібен був ще ряд юридичних процедур, а у випадку Романа Григоровича цих процедур не було. 

Нагадаємо, що режисера Романа Віктюка, який багато років працював у Москві, поховали у Львові.

Помер уродженець Львова театральний режисер Роман Віктюк, якого госпіталізували з коронавірусом

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу