Романа Віктюка поховають у Львові

22:44 18 листопада 2020 р.

Фото до новини

Відомий театральний режисер, уродженець Львова, буде похований у сімейному склепі на Личаківському кладовищі у Львові поряд з батьками.

Труну з тілом народного артиста України і РФ, театрального режисера Романа Віктюка буде відправлено на батьківщину до Львова наступного дня після прощання в театрі. Як повідомили ввечері у середу, 18 листопада, в театрі Віктюка, похований артист буде поруч з батьками, передає агентство "Інтерфакс".

"Труна з тілом Романа Григоровича відправиться до Львова 21 листопада. Він буде похований поруч зі своїми батьками", - повідомили у театрі.

Церемонія прощання артистом пройде 20 листопада в його театрі з 11:00 до 15:00. Дата похорону ще не визначена.

Раніше "Радіо Свобода" з посиланням на племінницю Віктюка, театральну діячку Катерину Віктюк повідомило, що режисер буде похований у сімейному склепі на Личаківському кладовищі у Львові поряд з батьками. Вона розповіла, що Віктюк заповідав, щоб його поховали поруч з батьками, тому сім'я виконає його заповіт.

Роман Віктюк помер у Москві 17 листопадау 84-річному віці після того, як був госпіталізований для відновлення після перенесеного COVID-19.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів