Парфумерія Givenchy: зухвала класика та сучасні стандарти

15:40 12 серпня 2021 р.

Фото до новини

Що таке Givenchy? Для когось це витончені наряди, для іншого — неймовірні покази-перфоманси, але у більшості бренд асоціюється з розкішною парфумерією. Серед величезної колекції французьких ароматів кожен може знайти те, що йому до смаку: стриманий альдегід для ділової жінки, розкішні квіткові пахощі для юної дівчини чи класичний варіант для джентльмена.

Історія легендарного дому моди

Щоб зрозуміти стиль Givenchy та унікальні риси цього парфумерного дому, треба дізнатися більше про його засновника — Юбера де Живанші. Він народився у Франції, у сім’ї аристократів, де найвищими цінностями було правильне виховання, вишукані манери та принципи джентльмена. Знайомий змалечку дух розкоші став основою фірмового почерку Живанші, який він зберіг до кінця життя.

Оскільки батько Юбера загинув, коли йому були 3 роки, малий хлопчик усе дитинство бачив страждання матері та співчуття бабусі, що викликали у нього бажання втішити рідних жінок. У віці 10 років він побував на Всесвітній паризькій виставці 1937, де захоплено оглядав Павільйон елегантності з модними нарядами. Ці дві події склалися воєдино та підказали Юберу де Живанші його призначення.

Після навчання у Школі образотворчого мистецтва та роботи помічником в іменитих модельєрів, 1952 року, 25-річний юнак заснував власний модний дім з ательє поблизу Тріумфальної арки. Після цього була феєрична презентація першої колекції, захоплені відгуки преси та міжнародний успіх, що не згас і досі.

bDlhzzgK6zeVJmbmgJvzseNbhiEscqYgMk8vCYSEn7b_AIs0mvgQyXfKJMmOkh3roE-ei_Ja2DIAhcDJKV7BgsKieehmOdKMvNNN8pYelwGX4hLTrRoK1uK6CIhRhx_j93frBIkV

Парфумерне життя бренду

Через рік після відкриття модного дому у житті Юбера де Живанші сталася доленосна зустріч — знайомство з легендарною Одрі Хепберн. Він створював розкішні костюми для її ролей у фільмах, підкреслював елегантність щоденними нарядами, а вона надихала його на розробку нового дизайну одягу, який увійшов в історію моди ХХ століття.

Саме Одрі Хепберн сприяла створенню 1957 року першого аромату Givenchy. Вони удвох придумали фірмовий стиль «міського шику», який поєднував аристократичність у деталях і простоту у загальних формах. Юбер розробив цю концепцію під характер акторки, яка була для нього ідеалом французької жінки, і за допомогою професійного парфумера Francis Fabron створив парфумовану воду L'Interdit.

Модельєру сподобалась ідея доповнювати колекції парфумами, тож згодом він презентував аромат для чоловіків — Monsieur de Givenchy. Він навіяний стилем Юбера де Живанші, який навіть у будній день вражав досконалим виглядом і елегантністю образу. Туалетна вода стала культовою для бренду та регулярно оновлювалася, вбираючи нові риси сучасного чоловіка.

Зараз колекція Givenchy нараховує майже 250 ароматів, які були створені у співпраці з легендарними парфумерами: Alberto Morillas, Dominique Ropion, Olivier Cresp, Michel Girard, Nathalie Lorson і Christine Nagel. Парфуми мають різний характер, але всі вони надихають підкреслювати свою індивідуальність, бути рішучими та не боятися проявляти себе.

Аромати, які створили історію Givenchy

У компанії було багато успішних ароматів. Деякі з них залишились у минулому як символ давньої епохи, але більшість і досі можна придбати на EVA.UA. Щоб ви могли ознайомитися з парфумерною історією бренду, ми склали список найлегендарніших парфумів.

L'Interdit

Аромат, з якого усе розпочалось. Він натхнений образом незабутньої Одрі Хепберн, яка стала його співавторкою та рекламним обличчям. У звучанні композиції відчутна свіжість поєднання альдегідів, цитрусів та зелені.

Ange ou Demon

Ароматична композиція, створена талановитим Olivier Cresp, стала однією з найпопулярніших. Вона висвітлила суперечливу натуру жінки, яка може бути й наївним ангелом, і спокусливим дияволом. Аромат отримав майже 20 інтерпретацій, найвідоміша з яких — Ange Ou Demon Le Secret.

Organza

Ця парфумована вода 1996 року досі не втратила своєї актуальності. Її тепле та чуттєве звучання нагадує про особливість тканини органзи, яка ніжно переливається та розкішно струмує під час руху.

Very Irresistible

Захоплюючись силою жіночого духу, парфумери з Dominique Ropion створили розкішну композицію з назвою «Непереборна». У ній вони об’єднали різні види троянд для акценту на сміливості, чуттєвості та наполегливості жінки.

Play

Парні парфуми Play стали черговим бестселером Givenchy. Вони захоплюють легким звучанням, у якому поєднані грайливі ноти.

Gentleman

Цей аромат став втіленням героя бренду. 1974 року він відобразив характер і стиль самого Юбера де Живанші, а з кожним оновленням вбирав риси джентльмена свого часу.

i7lM4qtqsg_zsE8YpjkH5NcJFINA3Dbazhf18xPWGpx3L2uTJUe_qsYOIZq2N_W8jfZzl0fITvFn5hXbSgXK6VW60qI2H0nRm1pVKnvakEZkP-2LgiYBXXOk3Cms1eDm1jHZhyPc

Pi

Ще одна чоловіча композиція з оригінальною назвою Pi присвячена чоловікам, що не уявляють життя без досліджень, експериментів і пригод. Вона приваблює цікавим флаконом дизайнера Serge Mansau і розкішним запахом деревних акордів шлейфу.

Парфумерія Givenchy — це особлива атмосфера французького шарму, десятиліття удосконалення майстерності та витонченість у кожній ноті.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини