Палац мистецтв у Львові служитиме культурі, а не комерції, – ЛОР

15:06 1 квітня 2014 р.


Фото: afisha.izum.ua

1 квітня депутати Львівської обласної ради ухвалили рішення «Про втрату чинності рішення від 22.09.2009 №996», згідно з яким передбачалися зміни щодо питання функціонування комунального виставкового комплексу «Львівський палац мистецтв», інформує прес-служба ЛОР.

Нагадаємо, 26 березня на прийом до голови Львівської обласної ради Петра Колодія прийшли представники Спілки художників Львівщини. Останні зазначили, що звертаються до очільника обласної ради із закликом зберегти цільове призначення Львівського палацу мистецтв як об'єкту культури.
Представники творчої інтелігенції Львівської області зауважили, що відповідно до рішення Львівської обласної ради від 22 вересня 2009 року «Про окремі питання функціонування комунального виставкового  комплексу «Львівський палац мистецтв»», Львівський палац мистецтв може змінити свій статус - «замість культурного, цей об'єкт може набути підприємницького значення». А цього, відзначають художники, жодним чином допустити не можна.
Вислухавши представників Спілки художників, голова Львівської обласної ради погодився, що Львівський палац мистецтв жодним чином не можна передавати у приватну власність та змінювати його основне соціальне призначення (об'єкт культури). Тим більше ця установа є у власності громади Львівської області.
Також Петро Колодій обіцяв, що на найближчій сесії Львівської обласної ради це питання винесуть винесено  питання про внесення змін до вказаного вище рішення обласної ради від 2009 року, зокрема, в якому передбачити про накладення мораторію на відчуження цієї установи культури, а також на заборону зміни призначення Львівського палацу мистецтв.

Нагадаємо, що Палац мистецтв у Львові використовують не стільки для мистецьких виставок і заходів, скільки для заробляння коштів на продажу шкарпеток чи місць під стоянку автомобілів та наметів.

Про це в ефірі громадського інтернет-телебачення (ГІТ) Львівського прес-клубу повідомивОлег Микита, голова Львівської обласної організації Національної спілки художників України.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

22:30 25 листопада 2021 р.

На місці центральних залізничних кас у Львові інвестору пропонують відкрити книгарню

Сесія Львівської міської ради затвердила інвестиційний проект «Створення книгарні з читацьким залом та мистецькими елементами на вул. Академіка В. Гнатюка, 20-22». Рішення підтримало 39 депутатів.

Рубрика: Культура

13:48 24 листопада 2021 р.

Чи потрібно хлопчикам гратися з ляльками?

Основними причинами короткочасного інтересу до ляльок у хлопчиків часто бувають допитливість, турбота про слабких, потреба у затишку, проживання певних життєвих ситуацій.

Рубрика: Культура

13:46 23 листопада 2021 р.

Як правильно вибрати картини для дитячої кімнати

З самого народження батьки намагаються оточити свою дитину виключно корисними речами. При цьому сила сприйняття дитини безпосередньо залежить від її віку. При облаштуванні кімнати варто спиратися на захоплення малюка та підкреслювати їх дрібницями. Гарним доповненням до інтер'єру стануть картини. А ми розповімо, як вибрати їх для дитячої кімнати.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу