Об’єднавчий собор православних українців відбудеться 15 грудня, – Президент

10:45 5 грудня 2018 р.

  • 0
  • 573


Фото: president.gov.ua

Президент Петро Порошенко повідомив у середу, 5 грудня, що об’єднавчий Собор, на якому буде проголошено створення автокефальної помісної православної церкви, відбудеться 15 грудня 2018 року в Софійському соборі в Києві.

Вселенський Патріарх Варфоломій направив відповідні листи зф запрошеннями взяти участь у цьому Соборі ієрархам УПЦ Київського патріархату, УАПЦ та ієрархам УПЦ Московського патріархату. Про це Глава держави заявив під час виступу на Форумі місцевого самоврядування.

Петро Порошенко зазначив: «Хочу розпочати свій виступ з оголошення важливої новини, яка нібито далека від теми місцевого самоврядування, але є важливою для всієї країни. І – довгоочікуваною. Радий оприлюднити дату об’єднавчого Собору, який має проголосити створення автокефальної помісної православної церкви в Україні. Цей Собор затвердить її статут, нашої нової церкви. Цей Собор обере Предстоятеля. Отже,  собор відбудеться 15 грудня 2018 року в Святій Софії,  яка протягом століть була центром українського релігійного життя», - сказав Петро Порошенко.

Глава держави повідомив, що Його Всесвятість Вселенський Патріарх Варфоломій поінформував, що вже підписав відповідні листи із запрошеннями ієрархам УПЦ Київського Патріархату, УАПЦ та ієрархам УПЦ Московського Патріархату взяти участь у цій надзвичайно важливій, історичній події. Про це повідомили в середу, 5 грудня, на сайті Офіційного інтернет-представництва Президента ВУкраїни.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Незалежність без декларативності

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Чорні технології на виборах Президента

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу