На Львівщині втретє триває «Етно-фестиваль гостинності»

15:32 10 червня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У межах третього «Етно-фестивалю гостинності» вже відбулися 11 мистецьких обмінів, до яких залучили більше 1000 учасників мистецьких колективів.

Про це повідомили в понеділок, 10 червня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Зокрема, цими вихідними творчістю та досвідом обмінювалися колективи з різних районів Львівщини. 9 червня Миколаївщина презентувала участь у фестивалі духовної пісні «Моя душа звеличить Бога» у селі Полоничі в Буському районі».

«Кожен з районів області, кожен з творчих заходів по особливому яскравий, цікавий та неординарний. Фестиваль покликаний відроджувати та популяризувати народні звичаї і традиції, дивувати мешканців нашими талантами. Але найважливіше – утвердження багатої унікальної давньої української культурної традиції», – зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Мирослава Туркало.

«У межах третього «Етно-фестивалю гостинності» на Львівщині відбудуться до листопада ще 69 мистецьких презентацій», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

18:27 24 листопада 2020 р.

Визначено лавреатів обласної премії з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості

На Львівщині обрали найкращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості. Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найвищою премією у Львівській області, найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру.

Рубрика: Культура

19:24 9 листопада 2020 р.

За п’ять років можемо її не впізнати: львівський мовознавець розповів, що засмічує українську мову

23 роки поспіль 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Львівський мовознавець, дослідник Тарас Береза розповів про тенденції у мовному середовищі Львівщини та порадив, що читати, аби плекати власну українську.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу