На Львівщині втретє триває «Етно-фестиваль гостинності»

15:32 10 червня 2019 р.

  • 0
  • 687


Фото: loda.gov.ua

У межах третього «Етно-фестивалю гостинності» вже відбулися 11 мистецьких обмінів, до яких залучили більше 1000 учасників мистецьких колективів.

Про це повідомили в понеділок, 10 червня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Зокрема, цими вихідними творчістю та досвідом обмінювалися колективи з різних районів Львівщини. 9 червня Миколаївщина презентувала участь у фестивалі духовної пісні «Моя душа звеличить Бога» у селі Полоничі в Буському районі».

«Кожен з районів області, кожен з творчих заходів по особливому яскравий, цікавий та неординарний. Фестиваль покликаний відроджувати та популяризувати народні звичаї і традиції, дивувати мешканців нашими талантами. Але найважливіше – утвердження багатої унікальної давньої української культурної традиції», – зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Мирослава Туркало.

«У межах третього «Етно-фестивалю гостинності» на Львівщині відбудуться до листопада ще 69 мистецьких презентацій», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

19:00 18 вересня 2019 р.

У Львові відбудеться «Урбан-пікнік»

У четвер, 19 вересня, у сквері на вулиці Дорога Кривчицька, 1 відбудеться «Урбан-пікнік», де спільно з мешканцями дискутуватимуть про активізацію цього скверу.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 327

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?

Рубрика: Культура

Українські політв'язні в Криму

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу