На Львівщині відзначили переможців обласного фестивалю-конкурсу

13:32 11 червня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

У вівторок, 11 червня, на Львівщині відзначили переможців фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, тобі!».

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Привітала талановиту молодь керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська, яка разом з керуючим справами Львівської обласної ради Валентином Харловим вручила переможцям фестивалю-конкурсу подарунки».

«Львівський відділ Союзу Українок проводить обласний фестиваль-конкурс «І слово, і пісня, Матусю, тобі!» з 2001 року. Конкурс заснований з метою пошуку талановитої молоді серед сільського населення Львівщини», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Упродовж багатьох років твори (поетичні і прозові) переможців конкурсу виходять друком у однойменному збірнику, де розміщені фотографії переможців і коротка довідка про них. У цьому ж збірнику розміщені фотографії переможців конкурсу у номінації «Пісня про маму». Окрім цього, виходить диск із записом Гала-концерту переможців. З 2001 року у конкурсі взяли участь приблизно три тисячі учасників», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:25 2 червня 2020 р.

Мирослава Скорика похоронять у Львові

Українці три дні прощатимуться із композитором, музикознавцем та Героєм України Мирославом Скориком. Завтра прощання відбуватимуться у Києві, а в четвер і п’ятницю — у Львові.

Рубрика: Культура