На Львівщині відзначили переможців обласного фестивалю-конкурсу

13:32 11 червня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У вівторок, 11 червня, на Львівщині відзначили переможців фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, тобі!».

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Привітала талановиту молодь керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська, яка разом з керуючим справами Львівської обласної ради Валентином Харловим вручила переможцям фестивалю-конкурсу подарунки».

«Львівський відділ Союзу Українок проводить обласний фестиваль-конкурс «І слово, і пісня, Матусю, тобі!» з 2001 року. Конкурс заснований з метою пошуку талановитої молоді серед сільського населення Львівщини», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Упродовж багатьох років твори (поетичні і прозові) переможців конкурсу виходять друком у однойменному збірнику, де розміщені фотографії переможців і коротка довідка про них. У цьому ж збірнику розміщені фотографії переможців конкурсу у номінації «Пісня про маму». Окрім цього, виходить диск із записом Гала-концерту переможців. З 2001 року у конкурсі взяли участь приблизно три тисячі учасників», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

12:25 29 листопада 2020 р.

Шість особливостей нового перекладу Нового Завіту українською мовою

Вийшов друком новий переклад Нового Завіту на сучасну українську мову, здійснений Юрієм Попченком і його командою. Щоб опанувати біблійні мови, необхідні для здійснення перекладу – давньогрецьку, давньоєврейську та арамейську, – Юрій Попченко закінчив два університети.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу