На Форумі видавців подорожчала українська книга

15:13 13 вересня 2013 р.

  • 0
  • 3861

У середньому коштує цьогоріч 60-80 гривень – на 15-20% дорожче, аніж торік.

«Чимало відвідувачів Форуму говорили про те, що ціни на книжки у порівнянні з їхніми заробітками для них зависокі. На книжковому ярмарку ціни не надто відрізняються від тих, що у книгарнях», – поділилася своїми враженнями журналіст «Радіо Свобода» Галина Терещук.

Цитує також тернополянина Юрія Іваненка, який спеціально приїхав на Форум за літературними новинками: «З сімейного бюджету відклав тисячу гривень, більше просто не реально. Вже всі гроші практично витратив, торік придбав на таку суму більше книжок. Зауважив, що книжки подорожчали».

Наводить також пояснення видавців – мовляв, подорожчали поліграфічні послуги, а це і вплинуло на зростання ціни за книжку. Відтак у середньому ціна за україномовну книжку на Форумі 60-80 гривень, на 15-20% дорожче, ніж торік.

Подорожчала й оренда площі у Палаці мистецтв. Хоч із місцевого бюджету на оренду приміщення й було виділено 90 тисяч гривень.

Утім, дивуватися немає чого... Адже на відкритті ювілейного Форуму видавців, як зауважує «UaInfo.org» був присутній аж... один народний депутат – Олесь Доній.Тож доводитьтся приєднатися до запитань інтернет-видання  «Де ж депутати від правлячої партії, про чию заботу так розпинався віце-прем'єр? Де ж депутати від Львова та Львівської області? Їх відсутність красномовно показує їх ставлення до книги та й до культури загалом».

dailylviv.com

 

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:45 21 жовтня 2019 р.

У Львові буде виставка про переосмислення архітектурної спадщини

22 жовтня о 18.30 у Центрі Шептицького на вулиці Стрийській (№29а) відбудеться урочисте відкриття виставки про модернізацію архітектурної спадщини міста Львова за допомогою аргументованої реальності.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 456

11:00 21 жовтня 2019 р.

У Львові запланували слухання щодо облаштування дитячого ігрового майданчика

У понеділок, 21 жовтня, о 18.30 у культурно-освітньому центрі імені Олександра Довженка на проспекті Червоної Калини (№81) розпочнеться громадське слухання щодо облаштування дитячого ігрового майданчика в мікрорайоні Старий Сихів з виокремленням земельної ділянки, яка межує з ділянками на вулиці Межовій, 34 та 36.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 471