На Форумі видавців подорожчала українська книга

15:13 13 вересня 2013 р.

У середньому коштує цьогоріч 60-80 гривень – на 15-20% дорожче, аніж торік.

«Чимало відвідувачів Форуму говорили про те, що ціни на книжки у порівнянні з їхніми заробітками для них зависокі. На книжковому ярмарку ціни не надто відрізняються від тих, що у книгарнях», – поділилася своїми враженнями журналіст «Радіо Свобода» Галина Терещук.

Цитує також тернополянина Юрія Іваненка, який спеціально приїхав на Форум за літературними новинками: «З сімейного бюджету відклав тисячу гривень, більше просто не реально. Вже всі гроші практично витратив, торік придбав на таку суму більше книжок. Зауважив, що книжки подорожчали».

Наводить також пояснення видавців – мовляв, подорожчали поліграфічні послуги, а це і вплинуло на зростання ціни за книжку. Відтак у середньому ціна за україномовну книжку на Форумі 60-80 гривень, на 15-20% дорожче, ніж торік.

Подорожчала й оренда площі у Палаці мистецтв. Хоч із місцевого бюджету на оренду приміщення й було виділено 90 тисяч гривень.

Утім, дивуватися немає чого... Адже на відкритті ювілейного Форуму видавців, як зауважує «UaInfo.org» був присутній аж... один народний депутат – Олесь Доній.Тож доводитьтся приєднатися до запитань інтернет-видання  «Де ж депутати від правлячої партії, про чию заботу так розпинався віце-прем'єр? Де ж депутати від Львова та Львівської області? Їх відсутність красномовно показує їх ставлення до книги та й до культури загалом».

dailylviv.com

 

До теми

10:15 6 січня 2021 р.

7 січня - Різдво в Шевченківському гаю. Програма свята

У четвер, 7 січня, вже традиційно свято «Різдво в Гаю» проходитиме в одному з найбільших музеїв просто неба — Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького.

Рубрика: Культура

20:06 4 січня 2021 р.

Норвежець викупив частину книг-казок «Зіркові пригоди Іскри» і подарував дитячому притулку у Львові

У різдвяно-новорічні дні підопічним дитячого притулку служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації подарували книги казок «Зіркові пригоди Іскри» київської авторки Олени Довгаленко. Благодійний жест зробив норвежець Сіндре Лунде.

Рубрика: Культура

10:51 4 січня 2021 р.

Безпечне Різдво у Львові. Повна програма цьогорічних заходів

Цьогоріч Різдво у Львові відбуватиметься в адаптованому до карантинних норм форматі. Місто відмовиться від проведення великих івентів, проте заради збереження традицій певні заходи будуть відбуватись.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу