На «Фестивалі писанок» у Львові зібрали 43 620 гривень «Охматдиту»

16:10 3 травня 2018 р.

Фото до новини


Фото: day.kyiv.ua

Кожна з писанок посеред площі Музейної була оцінена в грошовому еквіваленті.

На вже восьмому за ліком «Фестивалі писанок» у Львові, мета якого, за задумом організаторів, – представити писанку не лише як Великодній символ, а й як «Art»-об’єкт, виставили на гігантському подіумі посеред площі Музейної величезні, заввишки від півметра до метра писанки (і їх цього року було понад шістдесят (!)), оздоблені і художниками, й аматорами,  З бойківськими та гуцульськими мотивами, з присвятою Тарасові Шевченку, вокальній формації «Піккардійська терція», котра відсвяткувала 25-ліття, також – гурту «Курбаси», а ще – дуже абстрактні і нестандартні, писанки приваблювали і львів’ян, і гостей міста.

За дуже приблизними підрахунками, за три тижні показу писанкову галерею просто неба оглянули близько 120 тисяч осіб. Писанковий арт-проект відбувався у межах проекту «Добра справа». Тому кожна з писанок була оцінена у грошовому еквіваленті. Частину виручених коштів, і це 43 тисячі 620 гривень, передано на потреби приймального відділення львівської лікарні «Охматдит».

Головний лікар Львівської обласної клінічної дитячої лікарні Мар'яна Возниця запевнила: «В першу чергу, закупимо необхідні меблі, – обіцяє Приймальне відділення – це місце, де пацієнти проводять багато часу, тому важливо, аби все було в належному стані».

Один із організаторів «Фестивалю писанок» Андрій Сидор розповів: «Щороку «Фестиваль писанок» стає масштабнішим». Фест став настільки популярним, що цього року з нього навіть поцупили дві писанки (щоправда, один арт-об'єкт повернули). Незважаючи на це, враження від проведення фестивалю позитивні, а головне – цілі досягнуті, бо і гостей здивували, і гроші на «Добру справу» зібрали».

Про це повідомили сьогодні, 3 травня, в київському часописі «День».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів