Музиканти зі Львова здобули престижну нагороду фестивалю в Німеччині (відео)

18:40 12 лютого 2016 р.


Фото: cultprostir-prod.s3.amazonaws

«Burdon Folk Band» вперше за всю історію конкурсу «FolkHerbst» набрав 6,8 балів з можливих семи.

Гурт «Burdon Folk Band» зі Львова став володарем німецької музичної нагороди «Eiserner Eversteiner» в жанрі «folk» та «world music». Нагородження нею традиційно відбувається в рамках фестивалю «FolkHerbst».

«Burdon Folk Band» змагався з вісьмома гуртами, відібраними журі, і вперше за всю історію конкурсу набрав 6,8 балів з можливих семи. «Коли «Бурдон» співає, не покидає відчуття, що співає хор, а коли починає грати – неначе підключається цілий оркестр», – відмітили організатори.

Фестиваль «FolkHerbst» – щорічна подія, яка проходить в німецькому місті Плауен з 1991 року. Вона збирає найкращі фольк-гурти з різних європейських країн. Гурт «Burdon Folk Band» створює мелодії на основі стародавніх карпатських пісень і балад. 

Унікального звучання вони досягають завдяки грі на скрипці, бузукі, лірі, дримбі, мандоліні, перкусії та ще багатьох інструментах. Найближчий концерт гурту планується у Львові. Про це повідомили сьогодні, 12 лютого, інтернет-видання фундації «КультАура».

dailylviv.com

До теми

08:45 13 жовтня 2021 р.

Де шукати замовлення в 2021 році?

Для пошуку завдань у 2021 році можна скористатися спеціалізованими відкритими, напівзакритими і закритими біржами контенту, а також універсальними платформами для фрілансерів.

Рубрика: Культура

09:53 12 жовтня 2021 р.

У Львові вирішують, що робити зі скульптурою скорботного Христа на усипальниці Боїмів (відео)

Реставратори досліджують скульптуру скорботного Христа на родинній усипальниці Боїмів. За результатами досліджень буде визначено, де реставруватимуть скульптуру: на місці чи у реставраційних майстернях.

Рубрика: Культура

17:10 11 жовтня 2021 р.

Вісім приводів подарувати 101 троянду

Букети троянд - найпопулярніші і найзатребуваніші композиції, які не затримуються надовго на полках в квіткових крамницях і онлайн магазинах.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу