Музика Нового року і Різдва: Львівський органний зал підготував святкову програму

12:59 28 грудня 2020 р.

Львівський органний зал підготував святкову програму до Нового року і Різдва.

Одразу два концерти чекає на львів'ян 30 грудня о 19.00 год.

У стінах львівської Ратуші прозвучать струнні квартети Романа Придаткевича та Владислава Желенського у виконанні кращих львівських музикантів. А в цей час в Органному залі Світлана Позднишева подарує справжню Різдвяну казку. Цикл Ференца Ліста «Різдвяна ялинка», який прозвучить в її виконанні - це яскрава, проста та вишукана водночас музика, вона розповідає святкову історію та запрошує кожного повірити у диво. Також ця програма прозвучить 3 січня (19.00 год), 5 січня (17.00 год) та 7 січня (14.00 год).

А 31 грудня о 15.00 год солістки органного залу зіграють особливі програми для створення святкового настрою.

Композитори різних епох та країн змагалися у красі творів, щоб втілити у музиці всю радість світу. Неповторне відчуття свята дарує органний концерт з добірних творів від Олени Мацелюх 5 січня о 14.00 год та фортепіанний речиталь Андрія Макаревича 6 січня о 19.00 год.

Традиційно у стінах Львівського органного залу прозвучать програми, які так люблять та цінують постійні слухачі. 2 січня відвідувачів чекатимуть Пори року Вівальді для органа та скрипки, а 5 січня до дуету приєднається живопис. 1 січня солістка Органного залу Надія Величко виконає найвідоміші твори Вівальді в органній обробці.

Музика генія Й.С. Баха прозвучить 2, 3 та 6 січня. Бароко у музиці в першу чергу асоціюється із творчістю Баха, але в цей час творили й інші видатні композитори. Саме тому Олена Мацелюх хоче детальніше ознайомити слухачів із епохою органної краси вже 4 та 7 січня.

Різдвяна музика — це особлива історія. Без неї ця пора втратила би багато шарму, чарівності та почуттів. Тож найкращий спосіб відчути атмосферу — послухати музику, написану до цього свята. 3 січня (14.00 год), 4 січня (19.00 год) та 7 січня (19.00 год) - популярна різдвяна класика у виконанні органістки Надії Величко.

dailylviv.com

До теми

11:24 22 січня 2021 р.

У Трускавці за 20 млн грн відновлять зрубну віллу, збудовану без жодного цвяха

Музей Біласа у Трусавці відновлять у межах проєкту «Реставрація пам’ятки архітектури Художнього музею Михайла Біласа» або вілла «Гопляна», який переміг у конкурсі секторальної бюджетної підтримки ЄС.

Рубрика: Культура

16:09 21 січня 2021 р.

Миколаївську фортецю-пам'ятку замислили перетворити на... піщаний кар'єр

Комунальне підприємство Львіської обласної ради “Реставрація замків і палаців Львівщини” підробило документацію на користь приватного замовника - Львівська облдержадміністрація проти цього.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу