Молодь Львова й Харкова обміняються делегаціями для історико-культурного порозуміння

23:00 1 березня 2016 р.


Фото: 1.bp.blogspot.com

Львів’яни два дні гостюватимуть у харків’ян, а за тиждень прийматимуть тих у себе.

Активісти Харківщини та Львівщини проведуть взаємний обмін молоддю у рамках проекту проекту «Єднаючи Україну: історико-культурне порозуміння за досвідом Європи», який організував «Lions Clubs International».  Молодь Харківщини та Львівщини поїдуть одне до одного, де шукатимуть у діалозі шляхи якнайкращого порозуміння.

Для цього буде відібрано по 20 молодих активістів з різних регіонів, з 10 березня львів’яни два дні гостюватимуть у харків’ян, а за тиждень прийматимуть тих у себе. На заключних сесіях у Харкові й Львові підбиватимуться підсумки роботи в обох групах, учасники викладуть напрацювання попередніх засідань стосовно шляхів порозуміння між регіонами.

«Метою проекту є залучення активної студентської молоді до розвінчання негативних стереотипів і міфів щодо роз’єднання нашої держави та пошук шляхів, що сприятимуть порозумінню українців у баченні майбутнього, – розповів керівник проекту Сергій Денисенко. – Нашим завданням є сформулювати правила неупередженого, «констатуючого» погляду на історію, що унеможливить маніпулювання нею, сформувати групу людей, які будуть готові розвивати цей або свій аналогічний проект, що сприятиме довгостроковому розвитку процесу історико-культурного консенсусу в Україні».

Про це повідомили сьогодні, 1 березня, в київському часописі «День».

dailylviv.com

До теми

16:02 21 жовтня 2021 р.

У Львові постав оновлений скорботний Христос

У межах українсько-польської програми «Збереження спільної культурної спадщини» відреставрували колону з фігурою скорботного Христа, що на вул. Зеленій у Львові.

Рубрика: Культура

12:56 21 жовтня 2021 р.

Зали Львівського музею історії релігії відреставрують за 20 млн грн

За гроші держбюджету відреставрують ще один об’єкт на Львівщині. Йдеться про експозиційні зали Львівського музею історії релігії. Орієнтовна вартість реставраційних робіт складає близько 20 млн гривень.

Рубрика: Культура

11:46 20 жовтня 2021 р.

У Львові Іван Остапович перезапустить міське управління культури

Відтепер управління культури Львівської міської ради очолюватиме Іван Остапович, який упродовж останніх 4 років був директором Львівського будинку органної та камерної музики.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу