Львівський художник закликав не перетворювати туризм на сферу готелів і дешевого пива

22:02 29 вересня 2020 р.

Тільки тоді Львів буде по-справжньому привабливим для туристів, коли, окрім добрих харчів і комфортних готелів, ми запропонуємо їм цікаві культурні заклади.

Ігор Гавришкевич, доцент Львівської національної академії мистецтв, художник, представник Народного Руху України, пропонує впровадити у місті програму, яка би глибше поєднала звичні туристичні послуги і культурні проєкти. Те, що місто робить зараз, недостатньо, вважає він, пише DailyLviv.

- Я навмисне зупиняюсь біля туристичних груп і слухаю розповіді гідів. На жаль, дуже рідко чую пізнавальні речі про нашу європейську культуру. Зазвичай дають суху інформацію і розповідають популярні львівські легенди. І це сумно. Бо в різні часи місто створювали одні з найкращих архітекторів, чиї імена носять вулиці і площі європейських міст. А ми, чомусь, залишаємо це повз увагою, –  сказав він на засіданні «Львівщина без туристів: за рахунок чого і кого буде виживати туристична інфраструктура?» у Львівському пресклубі.

Гарним прикладом туристичної програми Ігор Гавришкевич вважає так звані заходи пакетного характеру, які є популярними у середовищі медиків та науковців.

- Людей запрошують на конференції, їм надають проживання в готелі, а додатково у цей пакет включають, наприклад, тур замками Львівщини. Це і цікаво для гостя, і додаткові кошти від податків у місцевий бюджет, –  пояснює він.

Крім того Ігор Гавришкевич закликав звернути увагу на внутрішній туризм, залучаючи до Львова більше туристів з різних куточків України.

- Цікавість до міста є, але свій турист для готельєра чи ресторатора вважається менш платоспоможним, тому гостей з-за кордону чекають тут більше. Але це не правильно. Думаю, українці із сусідніх і віддалених областей із задоволенням відвідуватимуть мистецькі заходи і дійства, і їх має бути набагато більше, – упевнений художник.

Ігор Гавришкевич вважає, що туристична галузь потребує реорганізації, і якщо перетворити її на сферу готелів і дешевого пива, то вже скоро інтерес до Львова послабне.

Бо львів’яни розуміються на каві! Як найпопулярнішій кав’ярні міста вдалося вистояти в часи «мертвого» карантинного сезону.

У Львові пропонують створити постійну комісію з індустрії гостинності при ЛМР.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

22:06 8 квітня 2021 р.

Володимир Одрехівський візьме участь у конкурсі на посаду ректора Академії мистецтв

Відомий український скульптор, педагог, народний художник України Володимир Одрехівський завершив п'ятирічний термін діяльності на посаді ректора Львівської національної академії мистецтв.

Рубрика: Культура

12:50 2 квітня 2021 р.

Розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у римо-католицьких храмах Львова

У неділю, 4 квітня, християни західного обряду святкують Великдень. Чимало святинь нашого міста також відзначатимуть Пасху у цей день. Подаємо розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у неділю, а також розклад Вігілії, яка розпочинається безпосередньо у суботу ввечері.

Рубрика: Культура

18:18 30 березня 2021 р.

ЛОДА врятувала кам’яницю Стеткевичів на вулиці Замарстинівській від депутатів ЛМР

Кам’яниця Стеткевичів на вул. Замарстинівській, 213 у Львові вже офіційно є щойно виявленою пам’яткою архітектури місцевого значення. Тепер відомий для Львова об’єкт, який кілька місяців намагаються знести для високоповерхової забудови, перебуває під захистом пам’яткоохоронного законодавства.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу