Львівська міськрада допоможе реалізувати проєкти ГО

13:05 13 березня 2020 р.

Фрагмент «Переліку соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі «Соціальний захист»

Фрагмент «Переліку соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі «Соціальний захист»
Фото: с

19 соціально-культурних проектів громадських організацій отримають фінансову підтримку від ЛМР.

Про це повідомили в п’ятницю, 13 березня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Сьогодні виконавчий комітет ЛМР затвердив перелік соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі «Соціальний захист», яким у 2020 році надається фінансова підтримка з міського бюджету Львова. Зокрема, 19 таких кращих соціально-культурних проектів отримають підтримку від міста на загальну суму один мільйон гривень»
Прийом документів на участь у конкурсі соціально-культурних проектів на 2020 рік тривав з 1 грудня до 25 грудня 2019 року. За напрямком «Соціальний захист» було подано 19 проектів, які відповідають кваліфікаційним вимогам програми. Подані на конкурс проекти були розглянуті на засіданні конкурсної комісії, а відтак, затвердили рейтинги соціально-культурних проектів», – поінформували також у ЛМР.
«За результатами роботи конкурсної комісії, вирішили підтримати перші 9 проектів у рейтингу в повній мірі, а наступні 10 проектів у рейтингу – підтримати частково (з коригуванням їх кошторисів). Загальна сума фінансової підтримки цих проектів за рахунок коштів міського бюджету Львова – один мільйон гривень», – повідомили також у ЛМР та оприлюднили «Перелік соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі «Соціальний захист».

Як інформував «ЩЛ», міські заклади культури у Львові призупинили роботу на час карантину.

dailylviv.com

До теми

13:37 4 березня 2021 р.

Володимиру Івасюку - 72, на цвинтар прийшли львів'яни

Сьогодні, 4 березня, виповнюється 72 роки від дня народження композитора, поета, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, Героя України Володимира Івасюка. У Львові на Личаківському кладовищі спільною молитвою та покладанням квітів вшанували пам’ять видатного композитора.

Рубрика: Культура

18:23 2 березня 2021 р.

У Львові директора Музею народної архітектури і побуту оберуть на конкурсі

Керівник Музею народної архітектури і побуту у Львові імені К. Шептицького Роман Назаровець прийняв рішення перейти на інше місце праці. Виконувачем обов’язків керівника музею буде заступник директора Сергій Ципишев.

Рубрика: Культура

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу