Львівська міськрада допоможе реалізувати проєкти ГО

13:05 13 березня 2020 р.

  • 0
Фрагмент «Переліку соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі «Соціальний захист»

Фрагмент «Переліку соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі «Соціальний захист»
Фото: с

19 соціально-культурних проектів громадських організацій отримають фінансову підтримку від ЛМР.

Про це повідомили в п’ятницю, 13 березня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Сьогодні виконавчий комітет ЛМР затвердив перелік соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі «Соціальний захист», яким у 2020 році надається фінансова підтримка з міського бюджету Львова. Зокрема, 19 таких кращих соціально-культурних проектів отримають підтримку від міста на загальну суму один мільйон гривень»
Прийом документів на участь у конкурсі соціально-культурних проектів на 2020 рік тривав з 1 грудня до 25 грудня 2019 року. За напрямком «Соціальний захист» було подано 19 проектів, які відповідають кваліфікаційним вимогам програми. Подані на конкурс проекти були розглянуті на засіданні конкурсної комісії, а відтак, затвердили рейтинги соціально-культурних проектів», – поінформували також у ЛМР.
«За результатами роботи конкурсної комісії, вирішили підтримати перші 9 проектів у рейтингу в повній мірі, а наступні 10 проектів у рейтингу – підтримати частково (з коригуванням їх кошторисів). Загальна сума фінансової підтримки цих проектів за рахунок коштів міського бюджету Львова – один мільйон гривень», – повідомили також у ЛМР та оприлюднили «Перелік соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі «Соціальний захист».

Як інформував «ЩЛ», міські заклади культури у Львові призупинили роботу на час карантину.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:50 24 березня 2020 р.

«Антиконцерт» у Львові збиратиме кошти на протидію коронавірусу

Львівська компанія «Gastroli.ua», яка займається організацією концертів та продажем квитків на концерти, фестивалі, театральні вистави та інші події, у часи карантину в Україні ініціює «Антиконцерт», кошти з проданих квитків на який спрямують для боротьби з коронавірусом.

Рубрика: Культура

20:14 22 березня 2020 р.

Волонтери погасили марку «Домівки», яку Львів збудував біля лінії фронту

Сьогодні, 22 березня, керівник доброчинного проєкту «Тризуб Дентал», капітан запасу Ігор Ященко та волонтер Василь Мезенцев погасили марки, які були випущені з нагоди офіційного відкриття «Домівки» – міжконфесійного духовного осередку для захисників України (церкви святої Анни) в Карлівці у Донецькій області. За 18 кілометрів від лінії фронту.

Рубрика: Культура

13:32 22 березня 2020 р.

COVID-19 почався з Італії?

Коронавірус міг з'явитися в Італії ще до китайської спалаху.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу