Міські заклади культури у Львові призупинили роботу на час карантину

10:15 12 березня 2020 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові запроваджені заходи для убезпечення від поширення респіраторних захворювань, зокрема вірусу «Covid-2019».

Про це повідомили в четвер, 12 березня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Призупинено роботу закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, мистецьких, художніх та спортивних школах усіх типів та форм власності Львова з 12 березня до 3 квітня. Зокрема, призупинено навчання у всіх мистецьких та музичних школах міста й всіх міських закладах культури».

«У звичному режимі працюватимуть бібліотеки, Міський молодіжний центр і музеї (рекомендовано не проводити масових групових екскурсій). У театрах, в концертних залах та Органному залі можливе проведення подій лише до 200 людей», – поінформували також у ЛМР.

«Призупинено проведення масових заходів (більше 200 людей) — в приміщенні чи на вулиці. Йдеться як про обмеження проведення масових захів, наприклад, на відкритому просторі, так і в приміщенні – залах чи установах», – розповіли також у ЛМР.

«Керівникам торгівельних мереж, торгівельно-розважальних центрів рекомендовано не допускати до роботи працівників з ознаками гострого респіраторного захворювання; забезпечити проведення обробки антисептичними засобами приміщень; провести роз’яснювальну роботу серед працівників про заходи щодо запобігання захворюванню; посилити дезінфекційний режим», – повідомили також у ЛМР.

Як інформував «ЩЛ», у четвер, 12 березня, у Львові призупиняють до 3 квітня навчання всі навчальні заклади – школи й дитячі садочки та заклади позашкілля.

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу