Львівоблрада відмовилася платити зарплату 75-річному ансамблю пісні і танцю Верховина

22:49 2 листопада 2021 р.

А Дрогобич, де зараз прописаний КЗ ДМР «Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина», не має для нього необхідних коштів.

Про це повідомив у Фейсбуці дрогобичанин Олег Дьорка, пише Dailylviv.com

"Проблеми почались у 2015 році, коли на сесії Львівської обласної ради було прийнято рішення перевести ансамбль "Верховина" з обласного фінансування і передати Дрогобичу, - пише Олег Дьорка. - Згодом було рішення про паритетне фінансування: 50 на 50. Тобто, 50% коштів, необхідних для функціонування ансамблю, надходить з міського бюджету Дрогобича, а 50% - з обласного.

Дрогобицька міська рада свої зобов'язання виконала! Ця ситуація вимагає розголосу і розуміння, найперше, керівництва Львівська обласна державна адміністрація, Львівської обласної ради та депутатів ЛОР.

Якщо зараз її не розв'язати, не знайти кошти, то творчий склад ансамблю просто може розлетітися і що тоді? Як потім знову зібрати людей?"

У коментарях з цього приводу Надія Дидик, зокрема, написала: "Яка показова ситуація, і вона непоодинока!!! Коли треба, то чиновники поважно, особливо в час виборів у "вишиванках патріоти " висловлюються, обіцяють, пам'ятають, а тільки в крісло - і амнезія....."

Нагадаємо, що 15 травня 2018 року Львівська обласна рада прийняла рішення "Про підтримку діяльності комунального закладу Дрогобицької міської ради «Заслужений Прикарпатський  ансамбль пісні та танцю України «Верховина». Було вирішено - на клопотання колективу ансамблю і Дрогобицької міськради - прийняти "Верховину" з 15.06.2018 на часткове утримання з обласного бюджету. Зокрема, передбачити для підтримки творчого колективу співфінансування з обласного бюджету Львівської області на 2018 рік у сумі 1 400 000 гривень. У 2019 році обласна рада на виплату заробітної плати працівників ансамблю з Дрогобича надала ще 1 млн грн. Про інші кошти для "Верховини" на офіційному сайті Львівської обласної ради повідомлень немає.

Буде холодно: депутати облради відмовилися додати грошей на газ для бюджетних установ

1 млн грн на місцеві вибори, 700 тис - на Перший Західний, 400 тис - на Ради Львівщини. Куди ще пішли гроші

П'ятірка об'єктів Львівщини, на які витратили найбільше бюджетних коштів - не рахуючи доріг

dailylviv.com

До теми

17:36 30 листопада 2021 р.

Алегоричну скульптуру Моцарта від Моцартеуму та Линів залишать на площі Маланюка у Львові

Депутати Львівської міської ради не підтримали петиції про демонтаж скульптури Франца Ксавера Моцарта на площі Євгена Маланюка. Рішення не набрало потрібної кількості голосів, тож скульптура залишиться на цій площі.

Рубрика: Культура

17:51 29 листопада 2021 р.

У Львові відбудеться ярмарок старовини «Тлум і Крам»

У неділю, 5 грудня, з 11:00 до 19:00 у Центрі архітектури, дизайну й урбаністики відбудеться «Тлум і Крам». 30 учасників з різних куточків України презентують широку палітру товарів.

Рубрика: Культура

16:23 28 листопада 2021 р.

Блогери цинічно тусували у Львові у День пам'яті жертв Голодомору

Цинічне святкування відбулося з нагоди дня народження Олександра Заліска, за акаунтом якого стежать понад мільйон користувачів мережі. Він зібрав найпопулярніших українських блогерів у Будинку вчених, що у Львові.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу