Львівоблрада відмовилася платити зарплату 75-річному ансамблю пісні і танцю Верховина

22:49 2 листопада 2021 р.

А Дрогобич, де зараз прописаний КЗ ДМР «Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина», не має для нього необхідних коштів.

Про це повідомив у Фейсбуці дрогобичанин Олег Дьорка, пише Dailylviv.com

"Проблеми почались у 2015 році, коли на сесії Львівської обласної ради було прийнято рішення перевести ансамбль "Верховина" з обласного фінансування і передати Дрогобичу, - пише Олег Дьорка. - Згодом було рішення про паритетне фінансування: 50 на 50. Тобто, 50% коштів, необхідних для функціонування ансамблю, надходить з міського бюджету Дрогобича, а 50% - з обласного.

Дрогобицька міська рада свої зобов'язання виконала! Ця ситуація вимагає розголосу і розуміння, найперше, керівництва Львівська обласна державна адміністрація, Львівської обласної ради та депутатів ЛОР.

Якщо зараз її не розв'язати, не знайти кошти, то творчий склад ансамблю просто може розлетітися і що тоді? Як потім знову зібрати людей?"

У коментарях з цього приводу Надія Дидик, зокрема, написала: "Яка показова ситуація, і вона непоодинока!!! Коли треба, то чиновники поважно, особливо в час виборів у "вишиванках патріоти " висловлюються, обіцяють, пам'ятають, а тільки в крісло - і амнезія....."

Нагадаємо, що 15 травня 2018 року Львівська обласна рада прийняла рішення "Про підтримку діяльності комунального закладу Дрогобицької міської ради «Заслужений Прикарпатський  ансамбль пісні та танцю України «Верховина». Було вирішено - на клопотання колективу ансамблю і Дрогобицької міськради - прийняти "Верховину" з 15.06.2018 на часткове утримання з обласного бюджету. Зокрема, передбачити для підтримки творчого колективу співфінансування з обласного бюджету Львівської області на 2018 рік у сумі 1 400 000 гривень. У 2019 році обласна рада на виплату заробітної плати працівників ансамблю з Дрогобича надала ще 1 млн грн. Про інші кошти для "Верховини" на офіційному сайті Львівської обласної ради повідомлень немає.

Буде холодно: депутати облради відмовилися додати грошей на газ для бюджетних установ

1 млн грн на місцеві вибори, 700 тис - на Перший Західний, 400 тис - на Ради Львівщини. Куди ще пішли гроші

П'ятірка об'єктів Львівщини, на які витратили найбільше бюджетних коштів - не рахуючи доріг

dailylviv.com

До теми

19:09 14 січня 2022 р.

На площі Ринок освятять 1500 літрів води

На свято Богоявлення 19 січня на площі Ринок традиційно відбудеться щорічний Чин освячення води за участю духівників усіх християнських конфесій міста. До спільної молитви запрошують усіх мешканців та гостей Львова, які зможуть взяти додому освячену воду. Початок о 13:30.

Рубрика: Культура

15:30 13 січня 2022 р.

Виставку з нотками порнографії у Львівському мистецькому центрі публічно обговорять

Завтра, 14 січня, у Львівському мистецькому центрі шукатимуть межу дозволеного ненормативного контенту тілесного характеру. До такого пошуку муніципальний заклад змусила критична реакція соціальних мереж на вульгарну фотовиставку.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу