Гуцульська культура об’єднає Україну у Львові | Новини Львова

Гуцульська культура об’єднає Україну у Львові

09:00 26 січня 2020 р.

  • 0
Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: portal.lviv.ua

У неділю, 26 січня, у Львові, на площі Ринок відбудеться під гаслом «Гуцульська культура об’єднує Україну» День гуцульської культури.

Про це повідомили в п’ятницю, 24 січня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що це феєричне, театралізоване автентичне мистецьке свято, в якому братимуть участь колядницькі партії, творчі мистецькі колективи, зі столиці Гуцульщини – Верховини.

Начальниця відділу менеджменту закладів культури управління культури ЛМР Оксана Стельмах зазначила: «Це буде чудова неділя, бо до Львова завітають гості з Гуцульщини і покажуть свою прекрасну творчість. Гуцульщина – це дуже колоритний світ, який доповнює Україну, тому ми третій рік поспіль організовуємо таке свято для мешканців і гостей нашого міста. Минулого року було тисячі глядачів, не зважаючи на погану погоду. Цьогоріч сподіваємось на погожий день і ще більшу кількість відвідувачів Дня гуцульської культури».

На львів’ян і гостей міста чекатиме видовищна культурно-мистецька програма, феєрія мистецької автентики Верховинщини і неймовірної краси відпочинкові гуцульські дійства. Творчі народні колективи демонструватимуть на сцені унікальне автентичне мистецтво Верховинщини – гуцульську співанку, пісню, запальний народний танець та багато інших видовищних культурно-мистецьких дійств.

Як інформував «ЩЛ», Різдвяний концерт «Noel» відбудеться у Львові вдруге.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми