Гурт «Йорий Клоц» продасть музичні аксесуари заради АТО

13:58 26 вересня 2014 р.

  • 0
  • 3060


Фото: lviv-online.com

З 3 до 5 жовтня у Львові в Парку культури ім. Б. Хмельницького відбуватиметься благодійний фестиваль «Народжені Майданом».

Мета заходу – зібрати кошти на потреби Добровольчого українського корпусу та Збройних сил України. Фестиваль організовує Правий сектор Львівщини. Про це сьогодні, 26 вересня, на прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомили його організатори.

«Щоденнимй Львів» поставив кілька запитань фронтмену фолк-рок-гурту «Йорий Клоц» Антону Лубію, який братиме участь у благодійному фестивалі.
 

-Що спонукало Вас до участі у фестивалі «Народжені Майданом»? Можливо попередній досвід чи просто власні переконання?
-Ми уже грали на кількох благодійних фестах, збирали кошти для лікування хворих дітей. Також був досвід виступу на благодійній акції, де збирали гроші на допомогу вагітній жінці, хворій на рак. З організаторами цього заходу особисто ми не знайомі,нас просто запросили, а ми вирішили підтримати. Зважаючи на ситуацію, вважаємо що це правильно. У мене на сході воюють друзі, я з перших вуст чув, що там відбувається і наскільки нашим хлопцям важко. Проте вони не здаються, вони вже загартовані і будуть іти до кінця. Весь гурт підтримав цю ініціативу. Якщо є можливість допомогти як музичний гурт, ми допоможемо. Якщо буде потреба допомогти іншим чином, не лише музикою, ми також будемо долучатися.

-У рамках фестивалю буде аукціон, на якому гурти планують продавати якісь свої особисті речі, щоб зібрати кошти. Чи плануєте Ви також долучитися до цієї акції?
-Ну, кому потрібна моя поношена футболка? Хоча, може, у когось є якийсь фетиш… (сміється. Насправді ми ще не задумувалися над цим. Можливо, хлопці захочуть щось продати. Ось ви наштовхнули мене на думку, що можна продати музичні аксесуари із нашими підписами. Це хороша ідея, можливо так і зробимо. Головне, щоб це дало користь.

-Організатором фестивалю є «Правий сектор». Чи не вважаєте Ви, що це може якось негативно вплинути на Ваш імідж? Зараз у людей неоднозначне ставлення до цієї організації.
-Ми спокійно до цього ставимося. Ми не повинні всім подобатися, усіх задовольнити і всіх любити. Ми виходимо із власних переконань і позитивно ставимося до ініціативи цієї організації. Якщо це комусь не подобається, це вже їх справа. Головне, що ми вважаємо що чинимо правильно і те, що це принесе користь хлопцям, які проливають кров на сході за нашу з вами незалежність.

Довідка
Joryj Kłoc або Йорий Клоц — фолк-рок гурт зі Львова. Гурт сформувався 2008 року, відтоді брав участь у багатьох фестивалях та музичних заходах в Україні та закордоном. Музиканти використовують українську латинку як елемент творчості.

Захар Чорняк

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

10:10 17 вересня 2019 р.

У Львові буде прем’єра драми «Голоси»

У вівторок, 17 вересня, о 13.00 у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій на вулиці Пекарська (№41) розпочнеться прес-конференція з нагоди прем’єри драми «Голоси», створеної в рамках проекту «Творчі резиденції для бійців» від благодійного фонду «Творча криївка».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 291

Останні новини

Начальник львівського облуправління поліції проведе виїзний прийом

42% опитаних українців хочуть, щоб ветерани війни бути залучені до політики

Водій автобуса №25 їздить тротуарами й велодоріжками Львова

На Львівщині виправлятимуть помилки на таблицях

У дитячому опіковому 8-ї львівської лікарні допомогли цього року 269 дітям

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?

Рубрика: Культура

Українські політв'язні в Криму

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу