Гендиректор Львівського палацу мистецтв подав заяву на звільнення

23:13 30 січня 2024 р.

Фото до новини

29 січня 2024 року відбулися загальні збори трудового колективу Львівського палацу мистецтв.

Про це пише DailyLviv.com.

Як повідомляють на сторінці Палацу мистецтв, одним з основних приводів для цих зборів було завершення контракту генерального директора Юрія Візняка, який подав заяву на звільнення за власним бажанням.

"Юрій Візняк подякував працівникам ЛПМ за співпрацю, а голова профспілки Олена Кнехт висловила вдячність Юрію Візняку від імені всього колективу. 

Читайте також: У власників стрипклубу забрали відкриту терасу Львівського палацу мистецтв

Також під час зборів було проведено таємне голосування для визначення кандидатури з-поміж заступників установи, яку колектив може рекомендувати управлінню майном спільної власності Львівської обласної ради для призначення виконувати  обов'язки директора Львівського палацу мистецтв до проведення конкурсного відбору. В результаті голосування переможцем став заступник генерального директора Олександр Лабецький.

Рішення та протокол зборів надіслані до департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної військової адміністрації та управління майном Львівської обласної ради, — йдеться в повідомленні.

Читайте також: У Львівському палаці мистецтв розгорнули гуманітарний штаб

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів