Фільм про львів’янку претендує на «Золоту Дзигу»

12:24 16 лютого 2018 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Режисер кінострічки «Cерце мами Гонгадзе» В’ячеслав Бігун запевнив, що її відібрали на «український Оскар» – Національну кінопремію Української кіноакадемії «Золоту Дзигу».

В’ячеслав Бігун повідомив про це сьогодні під час брифінгу. Режисер також розповів: «Це національна кінопремія, започаткована минулого року. Чи не вперше львівську стрічку відібрали з-поміж 77 претендентів у категорії «документальні повнометражні фільмі». До 19 лютого кіноакадеміки визначать, чи потрапить фільм до номінантів, а 19 березня визначать самі номінації, 20 квітня у Києві оголосять переможців премії».

В’ячеслав Бігун також зазначив: «Ідея створення фільму зародилась у Львові. Це стрічка про величну львів’янку Лесю Гонгадзе. «Ми підтверджуємо, що пані Леся любила це місто і тепло відгукувалась про нього. Зокрема, як вона говорила, на цій території не можуть бути паскудні люди, тому що виросли у такій гарній архітектурній частині міста. І у фільмі cправді багато моментів про шарм міста і львів’ян, який ми хотіли підкреслити».

Про це повідомили сьогодні, 16 лютого, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Стрічку підсилює написана музика композитора Володимира Гронського, а також «Така як ти» Святослава Вакарчука та «Пісня про Львів» Володимира Самайди. Як повідомив В’ячеслав Бігун, фільм є фаворитом відомих  кінофестивалів - це «Кінодок», «Громадська платформа» тощо».

«Фільм демонстрували у Парижі, так як цього хотіла пані Леся, у Талліні, було більше 20 показів у Львові, фільм також демонстрували у навчальних закладах, де його позитивно сприйняли. Зокрема має високий глядацький рейтинг у міжнародній кіно базі», – наголосив В’ячеслав Бігун.

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу