Блаженніший Святослав відвідає Дрогобич: літургія і духовно-мистецька програма

08:21 4 червня 2023 р.

Фото до новини

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав відвідає Самбірсько-Дрогобицьку єпархію, яка цього року відзначає 30-річчя від заснування.

Про це повідомляє УГКЦ, пише Dailylviv.com.

"5 червня, в Понеділок Святого Духа, Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав відвідає Самбірсько-Дрогобицьку єпархію, яка цього року відзначає 30-річчя від заснування., - йдеться у повідомленні. - З нагоди ювілею Глава Церкви очолить у катедральному соборі Пресвятої Трійці в м. Дрогобич Архиєрейську Божественну Літургію.

«Запрошуємо до спільної молитви та зустрічі патріарха усіх вірних Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ. Молитва розпочнеться спільною ходою духовенства до помосту, що знаходиться на подвір’ї храму, о 11:40», — йдеться у повідомленні єпархії.

Початок Літургії о 12:00.

Цього ж дня о 18:00 в катедральному соборі Пресвятої Трійці у Дрогобичі, з нагоди ювілейного року 400-річчя мучеництва Святого священномученика Йосафата Кунцевича, відбудеться духовно-мистецька програма «Апостол Єдности». Виконавці — солісти, хор та оркестр Заслуженої академічної капели України «Трембіта». Ведуча — Марія Христинич. Диригент — Володимир Вівчарик. Автор проєкту — Михайло Перун. Організатор — о. Тарас Гарасимчук".

Всенічне бдіння збіглося з повітряною тривогою

Київ на Трійцю атакували ракетами з Каспію і БпЛА, - КМВА

Історичне рішення: УГКЦ в Україні переходить на новий календар. Як святкуватимемо

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів