Адмінкомісія Львівської міськради наклала максимальний штраф | Новини Львова

Адмінкомісія Львівської міськради наклала максимальний штраф

14:45 4 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Адмінкомісія ЛМР наклала максимальний штраф – 170 тисяч гривень – за порушення в будинку-пам'ятці архітектури на вулиці Поповича, 5.

Про це повідомили в середу, 4 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що cьогодні під час засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті ЛМР щодо порушення законодавства про охорону історичної спадщини розглянули протокол, складений на фізичну особу, яка проводить роботи по облаштуванню прибудови, й  шість порушень, вчинених юридичними особами.

Зокрема за вибиття дверного отвору на місці вікна у будинку №5 на вулиці Поповича на юридичну особу накладено штраф у розмірі 170 тисяч гривень. Адміністративна комісія наклала також максимальний штраф у розмірі 1700 гривень на власника квартир у будинку №16 на площі Ринок, 16, який проводить ремонтні роботи щодо встановлення добудови у внутрішньому дворі.

Начальник управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко розповіла: «Це цокольні приміщення. З вікна зроблено двері. Маємо також скарги мешканців на ці роботи».

Натомість розгляд справ щодо порушень, вчинених юридичними особами в будинках №2 вулиці Валовій (самовільно встановлені двері), №5 на вулиці Нижанківського (встановлено нові двері на місці автентичних), №7 на вулиці Крива Липа (встановлено добудову), вулиці Івана Франка, 68 (заміна дерев’яних вікон на пластикові), №1 на вулиці Івана Підкови (встановлено добудову) перенесли.

Голова комісії, заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, відзначив: «Ми сформуємо чіткий перелік будівель, де юридичні особи-підприємці провели роботи, які нищать споруди, провели вибиття дверей на місці вікна, незаконні добудови та ін. З наступного року розпочнемо інформаційну кампанію — ці списки ми оприлюднимо з наголосом, що міська рада не рекомендує орендувати приміщення у цих будівлях».

Як інформував «ЩЛ», у липні адмінкомісія міськради оштрафувала вісьмох львів’ян.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:50 27 липня 2020 р.

Сколівщина, Стрийщина і Бущина на два місяці стануть знімальними майданчиками (відео)

На Львівщині розпочинають знімання історичного фільму «Легенда Стрия», що є частиною реалізації масштабного регіонального проекту «Легенди нашого краю».

Рубрика: Культура

Останні новини

Усі проблеми будівництва у Львові спричинені корупцією, - депутат

Незаконні будови у Львові будуть переходити у власність міста, якщо зламаємо нинішню владну систему, - архітектор

У Львові через замінування трьох судів евакуювали 200 людей

На Львівщині контролери ловлять нелегальних перевізників

Призупинили потяги з Тернополя до Красного і Ходорова

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Суспільно-політичні настрої мешканців Львова (липень 2020)

Рубрика: Політика

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу