5 серпня на Львівщині стартує фестиваль «Ту Стань!»

18:00 4 серпня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У селі Урич в Сколівському районі запропонують гостям зануритися в середньовічний побут, взяти участь в різноманітних майстер-класах, навчитися середньовічним танцям, виліпити справжню чашку на гончарному крузі, постріляти з лука, подивитись на лицарські бої, змагання на конях та штурм фортеці.

«Упродовж 5-7 серпня у селі Урич в Сколівському районі триватиме фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань!», – повідомили в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Цього року ідеєю фестивалю є події XIII століття, мета яких була об'єднати Європу в бою проти монголів. Ці три дні працюватимуть три сцени, кожна з яких стане островом середньовічного життя.

Фестивальні майданчики розмістяться на території заповідника «Тустань» біля скель, де у ІX-XІІI століттях стояла дерев’яна фортеця – унікальна архітектурна споруда. Організатори  фестивалю мають на меті привернути увагу до цієї культурної спадщини, адже подібних аналогів поєднання скелі та фортеці не існує.

Уявити велич Тустанської фортеці в цьому році допоможе водяна стіна, на яку проектуватимуть 3D зображення середньовічного укріплення. Гостям фестивалю «Ту Стань!» пропонують зануритися в середньовічний побут, взяти участь в різноманітних майстер-класах, навчитися середньовічним танцям, виліпити справжню чашку на гончарному крузі, постріляти з лука, подивитись на лицарські бої, змагання на конях та штурм фортеці.

Також на літературній галявині проведуть поетичний турнір. Особливий гість літературної частини – Олександр Ірванець. На завершення фестивалю гостей чекає лазерне шоу та вечірній концерт.

Окрім того, під час фестивалю відбудеться відкриття інтерактивної скульптурної групи «Щит Європи». Відвідувачі самостійно зможуть «оживляти» скульптуру, приводячи її в рух».

dailylviv.com

До теми

20:01 28 січня 2022 р.

На Львівщині створять інтерактивну карту місць, які будуть привабливі для кінозйомок

Сьогодні відбулась робоча зустріч представників кінокомісії при Львівській облдержадміністрації з керівництвом Трускавецької міської ради та організаторами кінофестивалю «Корона Карпат».

Рубрика: Культура

18:34 25 січня 2022 р.

На Львівщині у громадському транспорті заборонена російська попса: пасажири поскаржаться на 112

Згідно з мораторієм на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області діє обмеження на використання аудіовізуальних творів російських артистів у громадському транспорті.

Рубрика: Культура

18:00 24 січня 2022 р.

У Львові туристи з України вже не просять гіда переходити на російську мову

Згідно з мораторієм на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області, на території Львівщини під час проведення екскурсій, діють обмеження на використання російської мови. Виняток - екскурсії для туристів з іноземних країн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу