18-19 та 20-21 червня у Львові – Дні індійської культури

11:22 18 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У парку імені Івана Франка й на площі Ринок проведуть безліч безкоштовних тематичних майстер-класів, лекцій та занять.

«З ініціативи Посольства Республіки Індія в Україні та за підтримки Львівської міської ради 18-19 та 20-21 червня 2016 року у Львові відбуватиметься святкування Міжнародного дня йоги», – повідомили в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Безліч безкоштовних тематичних майстер-класів, лекцій та занять буде проведено у парку імені Івана Франка та на площі Ринок, зокрема в приміщенні творчого простору «Communa». Надзвичайний і повноважний посол Республіки Індія в Україні Манодж Кумар Бхарті розповів: 

«Цього року Дні індійської культури пробують мати трохи інший акцент. Як ви усі знаєте, у 2014 році Організація Об’єднаних Націй проголосила Міжнародний день йоги. Минулого року Міжнародний День йоги відзначався у більш, ніж 175 країнах світу.

Львів – це найбільш важливе туристичне місто України. Це дуже приємно, що Львів відзначає Дні індійської культури разом із Міжнародним днем йоги. Також у програмі буде п’ять виступів танцювальних колективів з Києва.

Також упродовж трьох днів будуть показувати індійські фільми. І також 19-20 червня будуть демонстрації йоги. Впродовж цих днів буде дуже значний вплив індійської культури на Україну і на Львів». 

Під час святкування «Lviv Yoga Day» кожен зможе долучитися до численних вправ з різних напрямків хатха-йоги від професійних тренерів з усієї України, а 19 червня –повчитися у викладача йоги з Індії Нареша Кумар Надди, який спеціально прибуде у ці дні до Львова. Можна буде ознайомитися з різними технікам антистрес-медитації, взяти участь у творчих майстер-класах, скуштувати здорову їжу, а також відвідати лекції та семінари зі здорового способу життя та мислення, медитації, дієтології та краси.

Відвідувачів чекають фудкорти здорового харчування, еко-ярмарок, дитячі розваги, концерти відомих гуртів та інші активності. 

Організатори зазначили: «Lviv Yoga Day» – це можливість обрати шлях здоров’я та миру, змінити світогляд, звернувши увагу на глобальний поступ, що відбувається довкола нас і зробити своє життя кращим».

Окрім занять та майстер-класів, охочі можуть відвідати показ сучасного індійського кіно у жанрах: драма, комедія, фентезі, мюзикл, трилер, який перебігатиме з 17 по 20 червня у кінотеатрі «Коперник» в межах відзначення Міжнародного дня йоги та проведення Днів індійської культури у Львові. Зокрема, 18 червня, у суботу, о 14:30 Посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті особисто відкриє сеанс фільму та виголосить привітальне слово.  

Програма відзначення Міжнародного дня йоги у Львові

20 червня, понеділок

10:00-11:00, парк імені Івана Франка (головна алея) – спільний комплекс всіх практикуючих йогу у Львові «Привітання Сонцю» («Sūryanamaskāra»)

11:00-19:00, парк імені Івана Франка – встановлення та виготовлення інсталяції творчою командою на тему «Символ йоги в нашому місті», фотовиставка «Йога – мій спосіб життя»

11:30-13:30, парк імені Івана Франка (верхня тераса, локації 1-5 та нижня тераса, локація 6) – проведення майстер класів з йоги від різних шкіл на спеціально організованих ділянках парку

14:00-15:00, парк імені Івана Франка (верхня тераса)Танцювальний концерт

15:30-18:30, парк імені Івана Франка Франка (верхня тераса, локації 1-5 та нижня тераса, локація 6) – проведення майстер класів з йоги від різних шкіл на спеціально організованих ділянках парку

19:00-20:00, парк імені Івана Франка Франка (головна алея) – спільний комплекс всіх практикуючих йогу у Львові «Привітання Сонцю» (коворкінг-центр «CoMMuna» (на вулиці Галицькій, 1, 2-й поверх)

17:30-18:30 – відкрита лекція лікаря-генетика, інструктора «Прасу Йога Україна» Євгенії Шаргородської, «Особливості  періоду вагітності та вплив йоги на вагітність»

18:30-19:30 – відкрита лекція, інструктора йоги Української федерації йоги Наталії Моголівець «Як зрозуміти себе або навіщо мені практикувати йогу?»

19:30-20:30 – відкрита лекція, лікаря-кардіолога, лікаря-йоготерапевта,  інструктора йоги Української федерації йоги Ольги Головні «Йоготерапія серцево-судинної системи. Нові можливості оздоровлення шляхом йоги»

20:30-21:30 – відкрита лекція Оксани Шестопалової, інструктора йоги Української федерації йоги «Основні школи хатха-йоги»

У 2015 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 21 червня Міжнародним днем йоги. Резолюція, внесена Індією, отримала одноголосну підтримку усіх країн-членів Асамблеї.

Минулого року Міжнародний день йоги святкували у 192 країнах світу. Люди масового займались хатха-йогою на Таймс-сквер у Нью-Йорку, біля підніжжя Ейфелевої вежі у Франції, на проспекті Раджпатх у НьюДелі, у Казахстані, Росії та багатьох інших країнах світу.

У 2015 році у Львові вже відбулося перше святкування Дня йоги. Подія пройшла у парку імені Івана Франка та у студії йоги та медитації «Mantra House». Свято відвідали близько 1000 осіб».

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу