Землевпорядник сільради на Львівщині завдав державі збитків на 1,2 млн. гривень

14:45 5 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: ar.volyn.ua

Працівники управління захисту економіки Львівщини спільно з слідчими Дрогобицького відділу поліції та за процесуального керівництва Дрогобицької місцевої прокуратури викрили чиновника, який завдав державі збитків на 1,2 мільйони гривень.

Про це повідомили сьогодні, 5 січня, в прес-службі Львівського обласного управління поліції, де також розповіли: Встановлено, що впродовж грудня 2008 року – листопада 2009-го землепорядник однієї з сільських рад Дрогобицького району розглядав та погоджував технічну документацію з підготовки та видачі державного акту на право власності земельної ділянки площею 0,25 га для ведення будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель. Посадовець підписав фіктивний акт встановлення та узгодження меж земельної ділянки, а також власноручно заповнив та підписав довідку про землекористування, згідно яких земельна ділянка нібито знаходиться в межах населеного пункту. Таким чином, на підставі зазначених фіктивних документів, земля держави опинилась «в руках» приватного власника».

«Також встановлено, що виділена земля фактично розташована за межами населеного пункту, належала до земель державної власності й могла надаватись у власність лише відповідним органом виконавчої влади, а не органом місцевого самоврядування. Внаслідок незаконних дій чиновника державі було завдано збитків на 1,2 мільйона гривень», – поінформували також в обласному управлінні поліції

«Правоохоронці повідомили землевпоряднику про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 367 (службова недбалість) Кримінального України. Санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого», – повідомили також у прес-службі Львівського обласного управління поліції.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини