Заступник військкома Полтавщини за час війни купив TOYOTA RAV4 і квартиру

23:07 4 жовтня 2023 р.

Фото до новини

НАЗК виявило у полтавського військкома необґрунтовані активи на понад 1,8 млн грн.

Про це інформує НАЗК, пише Dailylviv.com.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) під час проведення моніторингу способу життя виявило у заступника начальника Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) ознаки набуття необґрунтованих активів на понад 1,8 млн грн.

Так, було встановлено, що військком у травні 2023 року набув у власність автомобіль TOYOTA RAV4 вартістю майже 1,5 млн грн. Цього ж місяця його мати набула у власність квартиру у Полтаві за майже 2 млн грн. При цьому доходи, отримані нею та її чоловіком, не давали змоги здійснити таку покупку.

З урахуванням зібраних під час здійснення моніторингу способу життя матеріалів, Національне агентство дійшло висновку, що вказана квартира площею 97,7 кв.м. була придбана за кошти військком.

Різниця між вартістю набутого майна та законними доходами родини становить понад 1,8 млн грн. 

Матеріали моніторингу способу життя стосовно посадовця передано до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) для розв'язання питання щодо звернення до суду з позовом про визнання активів необґрунтованим та стягнення їх в дохід держави за ст. 290 Цивільно процесуального кодексу України.

Нагадаємо, у вересні НАЗК під час проведення моніторингу способу життя виявило ознаки набуття необґрунтованих активів у начальника Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Львівської області на понад 4,4 млн грн.

Раніше 27-річний Владислав Дубовой, син Андрія Дубового, начальника одного з районних військкоматів Львова, отримав у подарунок будинок з присадибною ділянкою на вулиці Очеретяній у Брюховичах.

У вересні офіцерку райвійськкомату на Львівщині затримали на АЗС з хабарем за зняття з військового обліку.

Нагадаємо, заступниця начальника відділу митного оформлення запитів митного поста «Львів-Північний» Галицької митниці Державної митної служби України отримала в подарунок квартиру вартістю майже 2 млн грн від своєї матері, яка, придбала її за один день до дарування.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів