За блокування військових частин у Львові вже відкрито кримінальне провадження

14:52 20 січня 2014 р.

Фото до новини


Фото: vgolos.com.ua

Львівські правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 279 Кримінального кодексу (блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства) проти активістів львівського Євромайдану за блокування військової частини внутрішніх військ МВС і батальйону «Беркута».

Про це інформує відділ зв’язків з громадськістю Головного управління МВС України у Львівській області. Покарання за цією статтею – обмеження волі терміном до 3 років.

З вечора 19 січня і в ніч на 20 січня сотні людей своїми автомобілями заблокували виїзди з територій військової частини внутрішніх військ і батальйону спецпризначення «Беркут» у Київ. Водії пояснювали працівникам ДАІ, що у них зламались машини. Однак цілковито рух вони не перекривали і пропускали транспорт.

Активісти надалі перекрили виїзди з частин внутрішніх військ і «Беркуту», але за інформацією євромайданівців, з частини виходили по одному чоловіки у цивільному одязі й прямували до автобуса, припаркованого далеко від частини. Вони виявили один транспортний засіб.

Як повідомили Радіо Свобода військові експерти, частини Міністерства оборони отримали вказівку дистанціюватись від будь-яких проявів своєї позиції, бо Збройні Сили України мають захищати від зовнішньої агресії, а втручання у внутрішполітичні справи заборонене. Сьогодні посилена охорона військових і режимних об’єктів.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини