Юристи Львівської міськради оскаржила постанову суду про скасування розміщення вивісок

15:00 18 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У міськраді запевнили: «Мерія подала апеляційну скаргу на постанову суду про скасування порядку розміщення вивісок у Львові».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 18 липня, що юридичний відділ комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління» ЛМР подав апеляційну скаргу на постанову Львівського окружного адміністративного суду, якою визнано протиправним та скасовано рішення виконавчого комітету Львівської міської ради №1025 «Про затвердження Порядку розміщення малих архітектурних форм (вивісок) у Львові» від 11 листопада 2016 року. Однак дата судового засідання ще не призначена.

У міськраді також нагадали: «У 2016 році виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив «Порядок розміщення малих архітектурних форм (вивісок) у м. Львові», яким визначив загальні вимоги до вивісок: їх розміри, матеріали, колір, стилістику, техніку безпеки, освітлення тощо, встановлював чіткий і прозорий механізм їх розміщення на фасадах будівель і процедуру їх демонтування. Це надавало можливість впорядкувати розміщення вивісок, не допускало перенасичення фасадів будівель міста конструкціями, сприяло збереженню автентичності пам’яток архітектури та історичного середовища загалом».

«З початку року у Львові працівники відділу оперативного реагування КП «Адміністративно-технічне управління» демонтували близько 400  зовнішніх рекламних конструкцій та понад 200 вивісок, які були розміщені незаконно, або термін дії дозволів на розміщення яких уже вийшов і не був продовжений. Також з понад 100 вивісок зі словом «алкоголь»  працівники КП «Адміністративно-технічне управління» з 28 березня демонтували 71 вивіску, а також 6 рекламних конструкцій алкоголю за 38 адресами у Львові. Як додали в юридичному відділі КП «Адміністративно-технічне управління», судовий розгляд може тривати декілька місяців, оскільки це  адміністративна справа», – повідомили також сьогодні, 18 липня, в прес-службі Львівської міськради та опублікували фото однієї з вивісок, яку заборонило «Адміністративно-технічне управління» ЛМР.

dailylviv.com

До теми

21:32 8 грудня 2021 р.

У Моршині 10 млн грн віддадуть підприємцю-змовнику

Моршинська міська рада уклала договір на капітальний ремонт спортивних майданчиків з ТОВ «Торгово-промислова компанія «Будспорт» за майже 10 млн грн. Її власника раніше штрафували за «розпил» тендерів.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу