Як поліціянт застрелив собаку на головному вокзалі у Львові (відео)

21:50 1 серпня 2022 р.

Фото до новини

Відео моменту, коли поліціянт застрелив собаку на головному залізничному вокзалі у Львові, і, на думку, зоозахисників перевищив свої повноваження у громадському місці.

Сьогоднішнє повідомлення обласної поліції про те, що поліціянт підставно застрелив агресивного собаку на головному залізничному вокзалі у Львові, щезло з сайту Національної поліції. Вочевидь, після перегляду цього реального відео, яке надали Dailylviv.com зоозахисники.

Зоозахисниця Андріана Байло прокоментувала для Dailylviv.com цю ситуацію так: "Ми бачимо, що до моменту наближення поліцейського собака тихо сидів, а люди спокійно проходили.

Тільки тоді, коли  поліцейський наблизився до господаря, собака почав його захищати, але це не загрожувало його (поліціянта - ред.) життю! Ми не чуємо елементарного «Забери собаку» від поліцейського, але бачимо, що господар йде забирати собаку! 

Поліцейський перевищив повноваження і застосував зброю в громадському місці, де багато людей, хоча міг застосувати газовий балончик, крик чи інший метод.

Застосування зброї є крайнім випадком захисту, коли є загроза життю та здоров'ю поліцейського. 

Тому прошу поліцію Львівської області, Національну поліцію України провести справедливе службове розслідування щодо перевищення службових повноважень даним поліцейським. Державне бюро розслідувань прошу прийняти до уваги та відреагувати згідно з повноваженнями".

Користувачі соціальних мереж хочуть, щоб поліціянт надав відео зі своєї нагрудної камери, оскільки цього собаку часто бачили на вокзалі і він не виявляв агресії до людей. 

У Львові поліціянт застрелив вівчарку. Зоозахисники кажуть, що це не перший випадок

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини