Власник і директор підприємства у Львові крав на будівництві казарм

10:04 12 березня 2021 р.

Фото до новини

Його звинувачують у заволодінні 4,7 млн грн, які призначалися на будівництво казарм: ДБР завершило розслідування.

Слідчі ТУ ДБР у місті Львові завершили досудове розслідування стосовно директора та власника підприємства, який шляхом зловживання своїм службовим становищем заволодів бюджетними коштами в особливо великих розмірах, які призначались для будівництва казарм поліпшеного планування.

Про це повідомляє ДБР, пише Dailylviv

Встановлено, що він умисно підробив акти приймання виконаних будівельних робіт, в яких зазначив обсяги, види та вартість виконаних робіт, які фактично не були виконанні. Він підписав їх, завірив печаткою товариства та надав до Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління.

На підставі цих актів Західним територіальним квартирно-експлуатаційним управлінням безпідставно оплачено 4 726 661 гривню.

Надалі, діючи від імені та в інтересах відповідної юридичної особи, а також своїх особистих, як кінцевого бенефіціарного власника, вчинив відмивання коштів одержаних злочинним шляхом в сумі 2 401 690 гривень.

Для цього він здійснив низку перерахунків вказаних грошей на інший розрахунковий рахунок підприємства, які надалі були спрямовані (перераховані) підприємством на видачу готівки з банкомата по картці та особисто отримані керівником підприємства.

Внаслідок вказаних дій державі завдано шкоду у сумі 4 726 661 гривню.

Керівник підприємства підозрюється у:

- заволодінні майном шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України);

- службовому підробленні, яке спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 366 КК України);

- легалізації (відмиванні) майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 1 ст. 209 КК України).

Одночасно завершено розслідування кримінального провадження стосовно юридичної особи до якої можуть бути застосовані заходи кримінально-правового характеру, а також накладено арешт на майно.

Довідково: окрім викладеного встановлено, що будівельні роботи по об’єктах будівництва виконано з порушенням проєктної документації та будівельних норм, що наданий час негативно впливає на стан зазначених казарм військового призначення та може призвести до їх повного руйнування.

Санкції статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

На Львівщині зводять казарми поліпшеного планування

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів