Власний шериф: у першій на Львівщині ОТГ відкрили поліційну станцію (відео)

18:31 12 листопада 2020 р.

Сьогодні, 12 листопада, у селищі Славське відкрилась перша в ОТГ на Львівщині поліційна станція.

Славська об’єднана територіальна громада першою на Львівщині взяла участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади», головною метою якого є забезпечити кожну територіальну громаду поліційним офіцером, який не лише працюватиме на території громади, але й, по можливості, житиме там.

Про це інформує поліція Львівщини, пише DailyLviv.

Поліційний офіцер громади здійснює повноваження дільничного офіцера поліції, інспектора ювенальної превенції та патрульної поліці, а головне його завдання - надавати мешканцям якісні поліцейські послуги, щоденно забезпечувати правопорядок на території обслуговування, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Проект впроваджують для реалізації принципу взаємодії населення на засадах партнерства, а оцінювати роботу правоохоронців будуть самі мешканці.
Славська ОТГ налічує 9 селищних рад, її площа складає більше 430 квадратних кілометрів, а населення – майже 14,5 тисяч мешканців. Славське відоме своїми гірськолижними курортами та відпочинковими базами, які щороку відвідують сотні тисяч туристів.

10 квітня начальник головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський та голова Славської об’єднаної територіальної громади Володимир Бега підписали Меморандум  про співпрацю у рамках проекту «Поліцейський офіцер громади», а за кілька днів до того було оголошено конкурс на дві посади поліцейських офіцерів громади у Славську ОТГ, які в подальшому обійняли поліцейські Андрій Зинич та Богдан Шрібак.

«Цей проєкт є одним з найуспішніших, що реалізовується в Україні, а його завданням є забезпечення кожної громади своїм поліцейським, який буде частиною громади, в якій працюватиме та житиме, а оцінювати його ефективність будуть самі мешканці», - зазначив Дмитро Міхалець.

За кошти громади поліцейським виділили окреме приміщення, обладнане усім необхідним для роботи, а також поліцейський автомобіль. Саме на поліцейській станції  чергуватимуть правоохоронці і сюди мешканці звертатимуться у разі потреби.

Додамо, в ОТГ на Львівщині працюватимуть поліцейські офіцери громад.

На Львівщині в 23 ОТГ житимуть і працюватимуть поліційні офіцери (відео).

dailylviv.com

До теми

16:23 14 січня 2021 р.

З літака не втечеш: іракці-нелегали полетіли примусово зі Львова в Багдад

Виконуючи рішення Галицького районного суду міста Львова, сьогодні, 14 січня, правоохоронці супроводили нелегальних мігрантів з пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства до міжнародного аеропорту «Львів» і примусово видворили їх до Республіки Туреччина, транзитом Львів – Стамбул, Стамбул - Багдад.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу