Верховна Рада схвалила створення Єдиного реєстру військовозобов’язаних

14:52 16 березня 2017 р.

  • 0

Верховна Рада України схвалила створення Єдиного державного реєстру військовозобов’язаних. За ухвалення в цілому відповідного законопроекту проголосували 236 депутатів при мінімально необхідних 226.

Закон регулює відносини у сфері державної реєстрації громадян, які перебувають у запасі для комплектування Збройних сил України та інших військових формувань на особливий період, а також для виконання робіт із забезпечення оборони держави.

Згідно з документом, Єдиний державний реєстр військовозобов’язаних є автоматизованою інформаційно-телекомунікаційною системою, призначеною для збирання, зберігання, обробки і використання даних про військовозобов’язаних (призовників), створеною для забезпечення військового обліку громадян України.

Реєстр ведеться в електронній формі з єдиною централізованою базою даних. Власником реєстру є Міністерство оборони, а розпорядником – Генеральний штаб Збройних сил.

До реєстру вносяться й зберігаються персональні і службові дані військовозобов’язаних.

Секретар комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Іван Вінник зазначив, що такий електронний реєстр «це фактично дублювання тих даних, які зараз зберігаються на паперових носіях у військкоматах». За його словами, у багатьох військкоматах «ці дані були просто фізично відсутні в 2014 році, коли почалася російська агресія».

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що її фракція не голосуватиме за цей законопроект, бо вважає, що через корупцію існує велика ймовірність того, що «база даних стане доступна окупантові і ми молодих хлопців передамо в руки агресора».

У грудні минулого року парламент відправив на повторне друге читання законопроект про Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних.

Про це повідомило Радіо "Свобода".

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:48 2 квітня 2020 р.

До 12 років неволі загрожує членам організованої групи з Дрогобиччини

Обвинувальний акт стосовно 29-річного організатора крадіжок, жителя Дрогобича, двох його «колег»-одномістян та ще одного поплічника із Трускавця скеровано до Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області для розгляду по суті цьогоріч, 31 березня.

Рубрика: Закон

13:08 1 квітня 2020 р.

Поліція у Львівській області склала 99 протоколів на порушників карантину

Працівники Національної поліції у Львівській області склали 99 протоколів за адміністративне правопорушення, передбачені ст. 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину».

Рубрика: Закон

Останні новини

У Львові на 3D-принтері виготовляють багаторазові захисні маски для лікарів

У Львові експрес-тестами на коронавірус протестували 707 осіб

Міністерство охорони здоров’я запровадило єдиний державний протокол лікування хворих на COVID-19

На зупинках електротранспорту встановлюють термінали для придбання квитків

На проспекті Шевченка у Львові - самовільні будівельні роботи з надбудови поверху

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу