У «Правому секторі» заперечують, що його бійці брали хлопчика в заручники (відео)

17:50 13 липня 2015 р.


Фото: uamodna.com

ВПР «ПС» закликає владу до діалогу.

У «Правому секторі» поширили «Заяву ПС щодо викрадення дитини на Закарпатті!, в якій стверджують:

«Сьогодні прес-секретар президента озвучив інформацію про те, що воїни «Правого сектора» в Закарпатті нібито взяли в заручники 6-річну дитину. Пізніше з'явилася інформація, що дитину відпустили. При цьому ні імені дитини, ні місця інциденту, ні будь-яких подробиць в повідомленні не були зазначені.

«Правий сектор» заявляє, що дана інформація є частиною відкритої війни проти нашого Військово-політичного руху з метою знищення воїнів, які мають досить серйозні факти стосовно контрабандного коридору на Закарпатті. Ми змушені констатувати, що влада замість того, щоб розібратися в ситуації з інцидентом в Мукачево зайнялася жахливою брехнею і дискредитацією «Правого сектора».

Заяви про «6-річних хлопчиків» нагадують нам бездарні потуги кремлівської прпопаганди очорнити добровольчі рухи в дусі історій на російському телебаченні про «розіпнутих хлопчиків» і «зґвалтованих в автобусі немічних». ВПР «Правий сектор» закликає владу до діалогу і відмови від брудних інформаційних піар-технологій».

Заяву опубліковано на сайті «Правого сектору».

Як інформував «Щоденний Львів», сьогодні, 13 липня, в прес-службі МВС України повідомили: «Прикриваючись шестирічним хлопчиком, бійці «Правого сектора» втекли від правоохоронців. У Мукачівському районі було помічено двоє озброєних чоловіків у камуфляжній формі з символікою «Правого сектору» підозрювані у подіях, які мали місце у суботу 11 липня у м. Мукачево. Працівники міліції та СБУ намагалися їх затримати, але вони схопили шестирічного хлопця та прикриваючись ним, втекли від правоохоронців. Після цього чоловіки відпустили дитину. Правоохоронцями здійснюються заходи, щодо затримання озброєних осіб».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу