У Маріуполі запрацювали російські мобільні крематорії: вбивці замітають сліди

19:33 6 квітня 2022 р.

Фото до новини

Масштабу трагедії в Маріуполі світ не бачив від часів існування концтаборів нацистів. Рашисти перетворили все місто на табір смерті.

Про це повідомили у телеграмі на сторінці Маріупольської міської ради, пише Dailylyviv.com.

"У Маріуполі запрацювали російські мобільні крематорії. Після широкого міжнародного розголосу геноциду в Бучі, вище керівництво РФ наказало знищити будь-які свідоцтва злочинів своєї армії в Маріуполі. Тиждень тому обережні оцінки вказували на 5 тисяч загиблих. Але з огляду на розміри міста, катастрофічні руйнування, тривалість блокади та жорсткий спротив, жертвами окупантів могли стати десятки тисяч цивільних маріупольців. Саме тому Росія не поспішає давати зелене світло місії Туреччини та іншим ініціативам з порятунку та повної евакуації Маріуполя. Крім того, всіх потенційних свідків звірств окупантів намагаються ідентифікувати через фільтраційні табори і знищити.

Всю брудну роботу росіяни залишили для колаборантів. Очевидці повідомляють, що рашисти залучили до спеціальних бригад зачистки місцевих і терористів «днр». Вони збирають та спалюють тіла замордованих і вбитих в результаті російського вторгнення жителів Маріуполя. Координує роботу цих груп беспосередньо самопроголошений мер-колабораціоніст Костянтин Іващенко. Багато років він з поплічниками неодноразово намагався захопити владу, але, врешті-решт, йому вдалося стати хіба що директором маріупольского крематорію. 

«Масштабу трагедії в Маріуполі світ не бачив від часів існування концтаборів нацистів. Рашисти перетворили все наше місто на табір смерті. На жаль, моторошна аналогія отримує все більше підтверджень. Це вже не Чечня чи Алеппо. Це новий Освенцим та Майданек. Світ має допомогти покарати путінських нелюдів», – написав мер Маріуполя Вадим Бойченко".

З-під руїн виходять живі люди: драмтеатр у Маріуполі витримав удар авіабомби

Названі злочинні російські військові частини, що творили геноцид на Київщині

Росію хочуть визнати державою-терористом: хто це зробить на заклик з Києва

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів