У Львові розслідують факт шахрайства при зібранні благодійної допомоги на лікування

10:14 2 лютого 2016 р.

Фото до новини


Фото: nikorupciji.org

Невідома наразі особа, створивши дублікат акаунту відомого волонтера у мережі «Facebook», надала недостовірні реквізити для отримання коштів.

«У Львові розпочато кримінальне провадження за фактом шахрайства при зібранні благодійної допомоги», – повідомили сьогодні, 2 лютого, в прес-службі Львівського обласного управління Національної поліції, де також розповіли подробиці:

«За дорученням Львівської місцевої прокуратури №1, Личаківським відділом поліції 1 лютого цього року внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом шахрайства при зібранні благодійної допомоги на лікування пацієнта КЗ ЛОДКЛ «Охматдит» Максима Стасіва. Встановлено, що впродовж 30-31 січня низка інформаційних ресурсів мережі Інтернет розмістили повідомлення про невідому особу, яка, створивши дублікат акаунту відомого волонтера у мережі «Facebook», надала недостовірні реквізити для отримання коштів від благодійників, маючи намір їх привласнити.

Завдяки волонтерам вказаний акаунт було своєчасно виявлено та заблоковано. Відтак, за процесуального керівництва прокуратури, за вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 3 статті190 Кримінального кодексу України - шахрайство, з використанням електронно-обчислювальної техніки. На цей час у провадженні проводяться першочергові слідчі дії».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів