У Львові оштрафували колишнього екоінспектора

09:48 1 липня 2019 р.

Сихівський районний суд

Сихівський районний суд
Фото: foursquare.com

Сихівський районний суд Львова визнав колишнього службовця Державної екологічної інспекції у Львівській області винним у вчиненні чотирьох адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Про це повідомили в понеділок, 1 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Головний спеціаліст відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря – державний інспектор з охорони навколишнього середовища вказаного відомства порушив вимоги Закону України «Про запобігання корупції» та несвоєчасно, без поважних причин, подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (за період, не охоплений раніше поданими деклараціями – перед звільненням). Таким чином, чоловік вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною 1 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

«Окрім цього, обіймаючи іншу посаду у цій же структурі (головного спеціаліста відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Львівської області), держслужбовець тричі не повідомив НАЗК про суттєві зміни у майновому стані – придбання авто «Mersedes Benz C250» вартістю більше 156 тисяч гривень, отримання понад 277 тисяч гривень доходу від продажу автомобіля «Volkswagen Passat» та про набуття у власність «Mersedes Benz 316 CDI» ціною у більш як 151 тисяч гривень. Такі дії вказаної особи кваліфіковано за частиною 2 статті172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення», – поінформували також у прокуратурі.

«За наслідками судових розглядів, за порушення вимог фінансового контролю, екс-держслужбовця визнано винним та застосовано стягнення у вигляді штрафу. Рішення суду набрали законної сили», – повідомили також у прокуратурі.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини