У Львові кімнати в гуртожитку продають як апартаменти

17:29 29 вересня 2023 р.

Фото до новини

Так гуртожиток на вул. Золотій, 10 шахрайським чином перетворився на апарт-простір Golden Space.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Гуртожиток Львівського кооперативного фахового коледжу економіки і права, що розташований на вулиці Золотій, 10, замість реконструкції своїх помешкань, виставляє їх на продаж під виглядом апартаментів. Інформація про продаж за цією адресою з’явилася на львівських сайтах.

Як повідомили у департаменті містобудування Львівської міської ради, наприкінці липня коледж звернувся до міської інспекції Держархбудконтролю з проханням про дозвіл на реконструкцію гуртожитку.

«Інспекція дозвіл надала. За виданим документом, замовник будівництва мав право провести реконструкцію гуртожитку, не змінюючи його зовнішньої конфігурації та функціонального призначення.

Тим часом на львівських сайтах з’явилася інформація про продаж апартаментів за цією ж адресою. В оголошенні гуртожиток на вул. Золотій, 10 дивним чином перетворився на апарт-простір Golden Space. І тут уже почали продавати однокімнатні квартири за ціною по 47-57 тис. грн за кв. м», – розповіли у департаменті містобудування Львівської міської ради.

Керівник міської інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Тарас Павлишин переконує – це шахрайська схема.

«Це незаконно. Наша інспекція уже скерувала листа в обласну прокуратуру. Ми звертаємось до правоохоронців, аби ті належним чином відреагували на вказані факти. Ця шахрайська схема повинна бути негайно зупинена», – розповів Тарас Павлишин.

Львівська міська рада закликає львів’ян утриматися від купівлі житла за адресою вул. Золота, 10.

Гуртожитки Львівської політехніки, які зазнали руйнувань від ракетного удару, ремонтують благодійники

Гуртожитки залізниці у Львові передано у власність міста

Львівська влада заборонила будувати житло у Брюховичах на залісненій ділянці (фото)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів