Троє невідомих побили й пограбували у Львові сироту, – «Варта 1»

15:24 1 березня 2017 р.

  • 0

У поліції сказали потерпілому, що нічим не можуть йому допомогти.

У громадській організації «Варта 1» повідомили сьогодні, 1 березня, що вчора ввечері між 20.00 і 21.00 троє невідомих і п’яних дуже сильно побили на початку вулиці Личаківської у Львові на хлопчика-сироту, який зняв гроші з банкомату й перейшов дорогу. Втративши, свідомість, він пролежав якийсь час, а прийшовши до себе –  викликав поліцію.

Однак її працівники сказали йому, що нічим не можуть допомогти й щоб він пішов в аптеку й купив воду помитися від крові. Навіть не викликали швидку. Оскільки дитина в стані шоку прийшла в гуртожиток, там уже викликали швидку медичну допомогу, лікар якої діагностував у потерпілого забій щелепи,струс і ще чисельні забої.

Про це повідомили на сторінці громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook», де також запитують: «Невже тільки тому, що дитина, втративши свідомвсть не запам'ятала  нападника, це має пройти безнаказано?».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:51 27 травня 2020 р.

У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю

Сьогодні, 27 травня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Карантин чи обмеження конституційних прав та свобод? У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю".

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу