Громадянин Росії у Львові тероризує ОСББ "Чорний віл" (відео)

19:05 9 вересня 2013 р.

12 вересня мешканці ОСББ «Чорний віл» пікетуватимуть львівські міліцію і прокуратуру, яким, на думку львів'ян, бракує сміливості приборкати хулігана-громадянина РФ, антигромадські дії якого неодноразово фіксували камери відеоспостереження.

Є три провадження щодо конфлікту громадянина РФ з ОСББ у Львові. Про це йшлося 9 вересня на прес-конференції у Львівському прес-клубі. Як повідомив управитель ОСББ «Чорний віл» Андрій Глуховський, серйозні протиріччя з громадянином РФ Андрієм Вольницьким, який проживає у будинку на пр. Чорновола, 67б, розпочалися у травні минулого року.

«У нашому будинку є підземний паркінг, де співмешканка пана Вольницького має одне паркомісце, але вони почали ставити там кілька машин. Раніше на зборах ОСББ було прийнято рішення брати символічну платню за обслуговування паркінгу – 125 грн у місяць. Але це рішення він знехтував, сказав, що оплачувати не буде і буде ставити авто там, де йому хочеться. Ми змушені були піти на такий крок – заблокувати йому в’їзд у паркінг. Тоді він заблокував своїм авто виїзд з паркінгу, створив багато незручностей для багатьох автовласників.

Він погрожував працівникам ОСББ, вимагав відкрити йому заїзд, дати йому спокійно жити без жодної платні за надані послуги. Це стало причиною того, що Вольницький побив одного консьєржа, виїжджаючи з паркінгу, вкрав майно ОСББ, здійснив автонаїзд на мене у листопаді минулого року і втік з місця автопригоди», – розповів А.Глуховський.

На прес-конференції були продемонстровані записи з відеокамер, яких, за словами управителя ОСББ, у будинку є аж 43.

На відео було видно, як громадянин зламує ногами двері до паркінгу, кидає каміння у відеокамеру, вчиняє насильницькі дії щодо консьєржа та щодо адміністратора ОСББ і щодо самого пана А.Глуховського.

Як розповів управитель ОСББ, за цими фактами керівництво ОСББ зверталося до начальника ГУ МВСУ у Львівській області, начальника міського управління міліції, прокурора міста Львова, прокурора Львівської області, однак, звідти не було жодної реакції, окрім відписок про те, що із зазначеним громадянином проведено профілактичні бесіди.

Загалом, за словами А.Глуховського, борги за житлово-комунальні послуги за 2012-2013 рр та сума завданих збитків громадянином Вольницьким сягає 293 тис. грн.

Управитель ОСББ наголосив, що цей чоловік грубо та систематично порушує правила ОСББ та відмовляється сплачувати будь-які штрафи та вчиняє злочини кримінального характеру. Від таких дій страждають 400 мешканців будинку. 

Голова правління ОСББ «Чорний віл» Павло Мудрак також заявив про погрози щодо нього від громадянина Вольницького. «Мені погрожує всім чим може і робить це», – зазначив він.

Окрім того, П.Мудрак висловив припущення, що пан Вольницький сам пошкодив собі авто, аби привернути до себе увагу і мати привід звернутися в міліцію.

«Після того, як він пошкодив вхідні двері, невідома особа в масці проникла у паркінг і молотком побила його машину. Побила так акуратно і косметично, що на машині можна їздити. На мою думку, людина хотіла зробити себе скривдженою і пошкодила собі авто», – зазначив він.

А.Глуховський зазначив, до діями пана Вольницького невдоволені багато мешканців будинку. Тому готуються пікетувати обласну прокуратуру і міліцію. Такі пікети заплановані на 12 вересня.

Натомість Андрій Вольницький у коментарі IA ZIK так пояснив конфліктну ситуацію, що склалася у нього з керівництвом ОСББ:

«Всі звинувачення неправдиві і висмоктані з пальця. Всі відео, які ви дивилися, змонтовані. Нищення майна не відбувається. Правова оцінка цьому надана міліцією. Судові справи тягнуться вже півтора року, на які вони не з’являються і намагаються маніпулювати судом.

А ми просто заважаємо розкраданню грошей. Я не вважаю правильним, що якщо я собі купив паркову, відчитуватися перед найнятим працівником, яким є пан Глуховський, що я можу там ставити і які документи надавати, щоб мені дозволили там поставити машину. У правилах користування паркінгом написано, що я зобов’язаний щось пред’явити. А я нічого не зобов’язаний. Ці правила суперечать законам і Конституції України.

Я маю два паркомісця. Одне за документами названо як нежитлове приміщення, а друге – місце для зберігання індивідуального автотранспорту. Я купив ці два паркомісця, щоб ставити два автомобілі».

У Шевченківському РВ міліції Львова розслідується три кримінальні провадження щодо ОСББ «Чорний віл» (пр. Чорновола, 67б в).

Про це 9 вересня на прес-конференції повідомив в.о. начальника Шевченківського РВ міліції Євген Березін.

Загалом, за словами Березіна, до райвідділу надходило близько 25 звернень щодо ОСББ «Чорний віл». Окрім звернень керівництва ОСББ, в міліцію звертався громадянин РФ Андрій Вольницький, який заявляв про незаконні дії щодо нього, нарахування йому незаконних штрафів, про зловживання посадовими обов’язками з боку працівників ОСББ.

«Більшість кримінальних проваджень закриті за відсутністю ознак кримінального правопорушення. Розслідуються три кримінальні провадження, зокрема, про отримання тілесних ушкоджень А.Глуховським (управитель ОСББ). Пан Вольницький висунув клопотання про проведення фоноскопічної експертизи, бо вважає, що відеозапис, на якому зафіксовано факт побиття, є сфабрикованим», – повідомив. Є.Березін.

Як зазначив керівник райвідділу, конфліктна ситуація «носить глибокий системний характер, є низка справ у суді, за якими ще суд жодного рішення не прийняв».

За матеріалами агенції  ЗІК.

Відеозапис прес-конференції керівників ОСББ "Чорний віл" у Львівському прес-клубі 9 вересня.
Відео:

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу