Суд залишив Львівський палац мистецтв у власності обласної ради

22:12 23 лютого 2017 р.

Господарський суд Києва відмовив Фонду держмайна, який намагався відсудити у Львівської облради Палац мистецтв на вулиці Коперника, 17 у Львові.

Про це повідомив сьогодні, 23 лютого, начальник відділу правової роботи Львівської облради Андрій Мельник. За його словами, Господарський суд Києва повністю відмовив Фонду держмайна у задоволенні позову.

Про це повідомили сьогодні, 23 лютого, в прес-службі Львівської облради, де також нагадали, що Фонд державного майна України (ФДМУ) звернувся до суду щодо повернення у державну власність Львівського палацу мистецтв, який наразі перебуває у комунальній власності Львівської облради. ФДМУ, посилаючись на нормативні документи Верховної Ради, доводив, що Львівський палац мистецтв має бути державній власності.

На думку юристів Фонду, у 1995 році Львівська ОДА незаконно передала Палац у комунальну власність облради. Натомість Львівській облраді, за словами Мельника, вдалося довести, що Палац цілком законно перебуває у комунальній власності Львівської облради

«У 1991 році була прийнята постанова Кабінету міністрів, яка визначала поділ на державну і комунальну власність. На виконання постанови було розпорядження голови Львівської ОДА про передачу у комунальну власність цього об’єкту. Крім того, палац фінансувався з обласного бюджету, про що ми надали відповідні документи», – зазначив головний юрист облради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів