Суд залишив Коломойського під вартою

15:37 24 жовтня 2023 р.

Фото до новини

Шевченківський райсуд столиці залишив бізнесмена Ігоря Коломойського під вартою.

“Клопотання адвоката Лисака в інтересах підозрюваного Ігоря Валерійовича про зміну запобіжного заходу з тримання під вартою на домашній арешт залишити без задоволення”, - оголосила суддя, пише Dailylviv.com.

Також суд зобов'язав організувати надання медичної допомоги Коломойському та забезпечити необхідне лікування.

Читайте також: Завод Коломойського у Дрогобичі працював як розподільча база

Адвокати клопотали про зміну запобіжного заходу з перебування під вартою (з альтернативою застави у 3,8 млрд грн) на цілодобовий домашній арешт у будинку Коломойського в селі Микільське-на-Дніпрі у Дніпропетровській області.

Адвокати посилалися на погіршення здоровʼя Коломойського. Сам бізнесмен розповів суду, що вже 8 років страждає на панкреатит і діабет, а в СІЗО упродовж місяця не приймав необхідний препарат, який має вживати щотижня. Через це, за його словами, загострилися хронічні захворювання. Адвокат Олег Пушкар заявив, що таке загострення може призвести до «незворотних процесів».

Читайте також: Журналісти Коломойського випрошують у суді звільнення олігарха: Ткаченко, Мазур, Мосійчук, Горбунов, Крат

Прокурор Сергій Демʼянчук наголошував, що вже 25 жовтня співробітники приватної медустанови будуть проводити збір аналізів для обстеження Коломойського, про що просив сам бізнесмен. Коломойський також просив про обстеження у Дніпрі, але слідчі відмовилися його перевозити. 

«Ніякого обстеження не буде, приїде лікар, забере кров і все», — заперечив адвокат Лисак. Він додав, що обстеження могли би провести, якби Коломойського відпустили.

Нагадаємо,  25 вересня, суд не задовольнив апеляцію на арешт Ігоря Коломойського та залишив без змін запобіжний захід — тримання під вартою та заставу в розмірі 3,89 мільярдів гривень

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів