Журналісти Коломойського випрошують у суді звільнення олігарха: Ткаченко, Мазур, Мосійчук, Горбунов, Крат

18:02 25 вересня 2023 р.

Фото до новини

Сьогодні розглядається апеляція на арешт олігарха Ігоря Коломойського. В Київський апеляційний суд прибув цілий десант з 1+1.

Про це повідомив Центр протидії корупції, пише Dailylviv.com.

Група підтримки Коломойського: Олександр Ткаченко, Олександр Дубінський, Наталія Мосійчук, Алла Мазур, Юрій Горбунов, Ігор Циганик, Олександр Загородний та інші.

Колишній гендиректор 1+1 і ексміністр культури України Олександр Ткаченко: "У нього є відчуття свободи і відчуття справедливості. Коломойський - чи не єдиний зі списку Форбс не кричав, а діяв".

Ведуча 1+1 Наталія Мосейчук: "Коломойський не буде вкриватися картатою ковдрою, не буде імітувати хворобу, не буде звозити масовку під суд, не буде шантажувати судову систему".

Ведучий Ігор Циганик: "Коломойський - чи не єдиний, хто завжди дотримувався fair play і ніколи не був за корупцію у футболі". 

Ведуча 1+1 Алла Мазур: "Коломойський зірвав плани путіна, підтримував добровольчий батальйон, поки інший багатий українець закликав до гудків". 

Ведучий Юрій Горбунов сказав, що знає де живе Коломойський, всі його контакти, телефони, тому той точно не втече.

Керівник "1+1 Медіа" Ярослав Пахольчук: "Коломойський - людина скромна, робить багато хороших речей, але не дає про це казати. Всевишній і так все бачить".

Депутат від "Слуги народу" Сергій Демченко: "Путін відкрито заявляв, що вважає Коломойського шахраєм та називав іншими поганими словами. А ворог нашого ворога - це наш друг". 

Євген Бовкун, депутат Нікопольської міськради: "Коломойський ще у 2014 році дав шанс "почуствувати" те, що ми можемо перемогти другу армію світу". 

Ірма Крат: "Якщо суддя хоче, щоб Путін заплакав, то Коломойського треба відпустити".

Голова Львівської ОДА закликав слуг народу оцінити Дубінського

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів