Суд заборонив забудову поблизу львівського парку

14:30 12 липня 2017 р.


Фото: galinfo.com.ua

Заступник військового прокурора Західного регіону України оскаржив рішення державного реєстратора.

Львівський окружний адміністративний суд задовільнив клопотання заступника військового прокурора Західного регіону України про забезпечення його позову про скасування рішення державного реєстратора про реєстрацію за комерційною структурою права власності на об’єкт незавершеного будівництва на земельній ділянці на вулиці Довбуша, 15 у Львові, яка знаходиться в історичному ареалі Львова та межує з регіональним ландшафтним парком «Знесіння». Заступник військового прокурора Західного регіону України подав також до суду клопотання про забезпечення позову щодо заборони комерційній структурі, державним реєстраторам та іншим особам, які мають право здійснювати реєстрацію нерухомого майна, вчиняти будь-які реєстраційні дії щодо спірного об’єкта незавершеного будівництва до набрання законної сили рішенням суду за вказаним позовом.

Про це повідомили в прес-службі військової прокуратуриЗахідного регіону України, де також запевнили: «На час розгляду справи вжито заходів про недопущення можливих дій щодо перереєстрації спірного об’єкта та його реалізації. Це, своєю чергою, може унеможливити поновлення порушених інтересів держави та територіальної громади». 

До теми

19:55 30 листопада 2021 р.

У Львові напали на салон краси

У центрі медичної косметології MM Tutti Belli зараз працює поліціїя, щоб з'ясувати обставини і учасників грабіжницького нападу.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу