Суд відсторонив від посади директора Львівського військового лісокомбінату

14:40 3 липня 2017 р.

Слідчі підозрюють директора військового лісокомбінату в розтраті 220 тисяч гривень.

У військовій прокуратурі Західного регіону України повідомили сьогодні, 3 липня, що 30 червня Галицький районний суд Львова задовольнив її клопотання про відсторонення від займаної посади директора державного підприємства міністерства оборони України «Львівський військовий лісокомбінат» і обрав йому міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб. Як альтернативу, суд визначив розмір застави – 128 тисяч гривень.

Слідчі військової прокуратури встановили, що директор військового лісокомбінату, зловживаючи своїм службовим становищем та діючи за попередньою змовою із керівником одного із суб’єктів господарювання, розтратив 2015 року кошти оборонного підприємства в розмірі 220 тисяч гривень, які призначалися для навантаження і перевезення верстатів пиляльного та заточувального, проведення підготовчих робіт з облаштування під них бетонної основи та проведення  пусконалагоджувальних робіт. За даними слідчих, ці роботи насправді провів своїми силами та засобами Магерівський лісгосп – структурний підрозділ держпідприємства, і завершив їх тільки навесні 2016 року.

«За розтрату чужого майна у великих розмірах, які перебувало у віданні директора, та внесенні до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей службовець підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 366 та частиною 4 статті 191 Кримінального кодексу України. За вказаними фактами йому вже повідомлено про підозру», – повідомили також сьогодні, 3 липня, в прес-службі військової прокуратури Західного регіону України.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів