Суд у Львові повернув громаді п’ять гектарів землі

11:00 20 вересня 2019 р.


Фото: foursquare.com

Прокуратура Львівської області домоглася повернення з незаконного використання п’ять гектарів землі вартістю понад 91 мільйон гривень.

Про це повідомили в п’ятницю, 20 вересня, в прокуратурі Львівської області, де також розповіли подробиці: «У жовтні минулого року прокуратурою Львівської області виявлено факт систематичної несплати підприємством орендної плати за користування земельною ділянкою площею п’ять гектарів і вартістю понад 91 мільйон гривень (землі для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування)».

«Договір оренди було укладено між товариством та Східницькою селищною радою на 25 років. Усупереч положенням земельного та цивільного законодавства, Закону України «Про оренду землі», суб’єкт господарювання використовував землю, при тому упродовж останніх трьох років не сплачував орендної плати», – поінформували також у прокуратурі.

«З метою усунення допущених порушень, органи прокуратури області пред’явили позов, який рішенням Господарського суду Львівської області, залишеним в силі постановою Західного апеляційного господарського суду, повністю задоволено. Договір оренди розірвано, а території повернуто місцевій громаді. До Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесено відомості про розірвання договору», – повідомили також у прокуратурі.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу