Суд у Львові поновив Ігоря Мартиненка на посаді директора палацу культури

15:00 10 березня 2017 р.

Управління культури ЛМР готує апеляційну скаргу на рішення Галицького районного суду Львова.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 10 березня, що вчора суддя Галицького районного суду Львова задовольнив позов та поновив на посаді директора міського палацу культури імені Гната Хоткевича Ігоря Мартиненка, який був звільнений наприкінці жовтня 2016 року за перебування на роботі в нетверезому стані. Відтак, у міськраді нагадали: 25 жовтня працівники управління культури під час робочого візиту виявили Мартиненка на робочому місці в стані сильного алкогольного сп’яніння, що, за словами працівників та відвідувачів палацу, було не вперше. Така ситуація і стала підставою для звільнення 26 жовтня».

Проте 31 жовтня Ігор Мартиненко надіслав на адресу управління культури повідомлення, в якому йшлося про те, що саме від 25 жовтня він перебував «на лікарняному». Згодом він звернувся до Галицького районного суду з позовом про поновлення на роботі.

В.о. начальника управління культури ЛМР Михайло Мороз зазначив:«Позов І. Мартиненка з першого і до останнього абзацу побудований на припущеннях і посиланнях на неправдиві відомості, що були спростовані свідками під час судового засідання та з невідомих причин не були взяті судом до уваги. Також в позовній заяві не наведено жодних доказів, що Ігор Мартиненко в цей день не перебував в стані алкогольного сп’яніння – всі додані стороною позивача медичні документи стосуються дат значно пізніших, ніж 25 жовтня, але у задоволенні клопотання про витребування первинної медичної документації саме за цей день суд відмовив».

«В управлінні культури вже склалась певна традиція стосунків з цим суддею, адже попередню гучну справу, що стосувалася скандального директора та художнього керівника театру імені Лесі Українки, в першій інстанції також слухав той самий суддя. Тоді управління звернулось з позовом про скасування рішення нелегітимної конкурсної комісії, на що отримало відмову. Однак, Апеляційним судом вказане рішення все ж було скасовано. По справі Ігоря Мартиненка наразі також готується апеляційна скарга», – повідомили також сьогодні, 10 березня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

16:49 12 травня 2021 р.

Захоплення землі під Львовом: кого захистить Пустомитівський суд - законних власників чи компанію-рейдера

13 травня о 9.00 у Пустомитівському районному суді відбудеться слухання справи №450/1038/21 про самовільне захоплення ТзОВ «Спектр» частини земельних ділянок землевласників і дороги площею 1,5 га на території земельного масиву ГО «Об’єднання забудовників «Горішній».

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу