Суд у Львові оштрафував посадовців «НЕК Укренерго»

13:20 18 грудня 2017 р.

Залізничний районний суд у Львові

Залізничний районний суд у Львові
Фото: google.com.ua

Залізничний районний суд у Львові визнав винними посадовців ВП «Львівські магістральні електричні мережі» державного підприємства «НЕК Укренерго» у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Про це повідомили сьогодні, 18 грудня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Зокрема, головний інженер та начальник служби магістральних ліній несвоєчасно повідомили Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані – придбання автомобілів «Chevrolet Lacetti» та «Renault Scenic» відповідно, вартість яких, перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року. Таким чином посадовці вчинили адміністративні правопорушення, передбачені частиною 2 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю)».
«За наслідками судового розгляду до винних застосовано стягнення у вигляді штрафу. Рішення суду набрали законної сили та не оскаржувались. Крім цього, за поданням керівника місцевої прокуратури, наказом виконуючого обов’язки директора ВП «Західна електроенергетична система» державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго», чоловіків притягнуто до дисциплінарної відповідальності та оголошено догани», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

23:03 17 вересня 2021 р.

Поліція запідозрила 103 суб’єктів підвищеного злочинного впливу: заява у Львові

Про це керівник Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції розповів на VII Львівському форумі кримінальної юстиції, що проходив 16-17 вересня у Львові.

Рубрика: Кримінал

15:23 17 вересня 2021 р.

Ставки на Львівщині облаштовували за хабарі

Посадовців Басейнового управління водних ресурсів викрито на вимаганні та одержанні хабарів за надання в оренду спецтехніки, яка належать підприємству, для облаштування ставків.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу